1K Spies Hecker базова фарба серія 293/295

Сортувати за:

1K SPIES HECKER Базова фарба, серії 293/295 є компонентом базових автомобільних фарб, певних стандартів кольорів, змішуючи які отримують будь-які дво-, тришарові автомобільні фарби «металік» і «перламутр».

Це високоякісне лакофарбове покриття з блиском, значною хімічною і механічною стійкістю.

Spies Hecker базові фарби широко застосовуються для фарбування автотранспорту. Високоякісна базова фарба призначена для всіх прозорих систем. Легка і надійна  в застосовуванні, що дозволяє швидко і точно змішувати кольори.

Базова фарба серії 293 1K SPIES HECKER ‑ високоякісне базове покриття для всіх двоступінчастих покриттів. При повторному нанесенні разом з прозорим 2K шаром Permacron/Permasolid створює високоглянсове, стійке до атмосферного  впливу верхнє покриття.

Використовуючи систему змішування Permacolor для цієї серії, всі «тверді» та «металеві» кольори можуть бути швидко змішані без свинцю. Змішані базові фарби  1K SPIES HECKER серії 293 можуть бути використані тільки як частина кольорової формули.

Якщо який-небудь з кольорів змішування застосовується окремо, змішаний колір може реагувати по-різному, не так як заявлено в технічній характеристиці фарби.

Базові фарби 1K SPIES HECKER серії 293 наявні в ємностях двох типів 1 л та 3 л.

Базова фарба серії 295 1K SPIES HECKER ‑ високоякісне базове покриття для двох- або триступінчастого перламутрового покриття. Має універсальні якості.

При змішуванні перманентної перламутрової фарби серії 295 з відповідним відновником швидко і легко наноситься на оброблювану поверхню. При повторному нанесенні з прозорим 2K шаром Permacron/Permasolid створює глянцеве, стійке до метеорологічних впливів покриття.

Базові фарби  1K SPIES HECKER серії 295 наявні в ємності 1л.

Наші спеціалісти завжди раді Вам допомогти зробити  вірний вибір.

* Надані ціни з ПДВ