Одне робоче місце

Сортувати за:

Перш за все, перед початком малярних робіт необхідно потурбуватися про облаштування робочого місця аспіраційним устаткованням.

Аспіраційне устатковання забезпечить очищення приміщень від аерозолів фарб, відпрацьованих частинок покривних матеріалів, шпатлівки, старих шарів фарби, відходів, що утворюються в процесі шліфувальних робіт, а також інших видів промислових процесів, які супроводжуються утворенням пилоподібних забруднень та інших побічних відходів, що можуть утворитися під час промислового фарбування автомобілю. А також забезпечить захист працівників та знизить рівень х професійних захворювань.

Також, при очищенні робочих місць від пилу та інших супутніх відходів при фарбуванні, для забезпечення належних умов праці в малярних цехах, рекомендується додатково використовувати промислові пилососи.

На нашому сайті доступні вашій увазі моделі для сухого прибирання так і миючі професійні пилососи, але такі апарати потрібно обирати виходячи від типу виконуваних робіт та забруднення, яке виникне в процесі.

Пилосос компанії RUPES S130PL сконструйований для очистки робочого місця, а саме для збору пилу, який виникає в процесі шліфування поверхонь, а також інших видів робіт, які супроводжуються утворенням пилоподібних забруднень.

Добре підійде для очистки робочих місць в приміщеннях де виконують малярні та кузовні роботи. Дана модель пилососу RUPES S130PL є універсальною, що дозволяє підключати як пневматичний так і електричний інструмент.

Пилосос, також, оснащений системою Multifunction Intelligent Control, що забезпечує контроль ручного та автоматичного запуску пристрою, швидкості, час роботи, та вказує на необхідність заміни щіток електродвигуна.

Пилосос RUPES S130PL  не створює шуму, тихий в роботі.

Літера «L» в назві пилососу RUPES S130PL  вказує на клас очищення забрудненого  повітря, а фільтри цього класу забезпечують залишкову концентрацію пилу не більше 1мг/м³ тощо.

Весь обраний товар в наявності ви можете купити оформивши заявку в нашому інтернет-магазині.

А в цьому вам зможуть допомогти наші спеціалісти, з якими можете проконсультуватися, зателефонувавши за нашими телефонами, і вони із задоволенням допоможуть вам підібрати прийнятний варіант техніки та замовити її.

RUPES siurblys S130L

RUPES Пилосос S130L ПІД ЗАМОВЛЕННЯ*

29521.67 грн.
RUPES siurblys S130PL

RUPES Пилосос S130PL

34739.17 грн.

* Надані ціни з ПДВ