Електричні помпи

Сортувати за:

Помпи електричні (електростатичні) поділяють на ручні або автоматичні розпилювачі для електростатичного фарбування на основі рідини або розчинника.

Такі помпи завдяки своїй конструкції здатні одночасно наносити фарби на всю поверхню, не створюючи крапель та надмірної товщини розпилення фарб.

В електричних помпах (електростатичних) частинки фарби заряджені негативними електричними зарядами, тоді як предмет, поверхня, що фарбується заряджені (заземлені) позитивними електричними зарядами.

Електростатичний заряд концентрується на краях та кутах об'єкту, який фарбується, а також нижче на поверхнях. Під час фарбування, коли фарба потрапляє на поверхню (кути, краї), електростатичний заряд в цих точках одразу зменшується, а частки фарби будуть осідати на тих краях де є велика різниця в зарядах.

Фарбування за допомогою електричних (електростатичних) помп забезпечує відмінне покриття будь-яких поверхонь. Завдяки специфіці помп можна досягати тиску до 200 бар.

Також, дана технологія нанесення фарби дозволяє застосовувати різноманітні  лакофарбові продукти. Так це можуть бути: фарби на водній основі, фарби на основі розчинників або натуральні фарби, однокомпонентні або двокомпонентні фарби, захисні, емульсійні або покривні та ін.

Промислове фарбування за допомогою помпи електричної (електростатичної) забезпечує економію фарби на 30%, що досягається завдяки рівномірному розподіленню, осадженню фарби з початку робіт. Що можна  досягати  завдяки коригуванню розпилення повітря, регулюванню потоку повітря та фарби.

Досягається зменшення розпилювання фарби в робочу зону, що забезпечить безпечні умови праці та додаткову економію на фільтрах очищення повітря.

Дане обладнання задовольнить найвибагливіших клієнтів.

Отримати якісну професійну консультацію, необхідну для вибору типу та бренду потрібного вам обладнання ви зможете зателефонувавши нашим фахівцям і там же оформити заявку на доставку вибраного товару.

* Надані ціни з ПДВ