Регенератори розчинника

Сортувати за:

Сучасні установки для регенерації рідких матеріалів дозволяють вирішувати екологічні та економічні завдання. Це спеціальне обладнання, яке призначене для відділення чистого розчинника із забруднених сумішей.

Перш за все вони дозволяють повернути у виробничий цикл до 98% використаного розчинника, що значно підвищує економію матеріалів.

Принцип регенерації розчинника полягає в процесі простої дистиляції рідин під дією високих температур. Тобто, забруднений розчинник нагрівається до температури 30-40 0С, що є вище ніж температури початку кипіння В результаті чого суміш ароматичних вуглеводнів з рідкого стану переходить в газоподібний.

Такі установки дозволять вилучити із відпрацьованого розчинника фабри, смоли, полімери, пігменти, масла. Забруднюючі речовини в напіврідкому або сухому вигляді залишаються в нагрівальному баку, висушуються і випадають у осад.

Випаровування розчинника відбувається всередині ємності, яка поміщена в оболонку, що наповнена діатермічним маслом, яке в свою чергу нагрівається резистором.

Під час процесу кипіння, пари розчинника пропускаються через конденсатор, в якому вони охолоджуються, а далі повертаються в рідку фазу. Злитий в резервуар розчинник  готовий до подальшого багаторазового використання.

В свою чергу властивості розчинника, що піддався регенерації, залишаються не змінними. А сам процес регенерації можна проводити необмежену кількість разів.

Залежно від обсягів розчинника, що регенерується за добу установки можуть бути різних розмірів та об’ємів.

Даний товар ви можете купити оформивши заявку в нашому інтернет-магазині. Наші  спеціалісти, з якими можете проконсультуватися, зателефонувавши за нашими телефонами, із задоволенням допоможуть вам підібрати прийнятний варіант техніки та замовити її.

* Надані ціни з ПДВ