Аксесуари

Сортувати за:

В даному розділі вашій увазі представлені аксесуари та змінні частини полірувальних і шліфувальних машинок і пневматичних інструментів, такі як вугільні щітки, платформи і основи полірувальних і шліфувальних машинок, маслянки і інші складові даного обладнання.
Кожна з цих деталей грає важливу роль в роботі ваших інструментів.
Так, наприклад, вугільні щітки необхідні для справної роботи полірувальних машинок. Вони пропускають електричний струм, ніж надають руху механізм, при цьому знімаючи напругу зі статора. Вугільні щітки вважаються ще витратним матеріалом, так як з часом, зважаючи на постійне обертання під час роботи, мають властивість стиратися, тому потребують своєчасної заміни. Так як використання техніки зі стертими щітками може привести до поломки. Тому в процесі роботи з полірувальними машинками потрібно контролювати рівень зносу вугільних щіток.
Так само, в даному розділі ви можете вибрати потрібну вам платформу для кріплення полірувальних кіл. Як правило, у нас представлені високоякісні платформи компанії RUPES, як передовий компанії у виробництві полірувальної техніки. Адже саме компанія RUPES є флагманом і орієнтиром у процесах полірування і шліфування.
Так само, на нашому сайті ви можете знайти більш широкий перелік аксесуарів, а всю необхідну інформацію по ним дізнатися у наших фахівців, зателефонувавши до нас в офіс. Або ви можете самостійно оформити замовлення в нашому інтернет-магазині.

* Надані ціни з ПДВ