Орбітальні

Сортувати за:

Полірувальні роботи бувають декількох типів і діляться на кілька етапів. Якщо потрібно заполірувати відколи, подряпини або невеликі дефекти - вам просто не обійтися без полірувальної машинки.

Так само, при завершальному етапі фарбування авто, або при нанесенні засобів захисту, таких як віск або спеціальні поліролі, або для усунення голограм (слідів від звичайної полірувальної машинки) використовую полірувальний інструмент орбітального типу дії.

Орбітальні машинки, або як ще називають - ексцентрикові - відрізняються зворотно-поступальними рухами, одночасно з обертовими, за рахунок яких не залишає кругових слідів на поверхнях.

А полірувальні машинки компанії RUPES допоможу вам по максимуму розкрити глибину кольору, досягти максимально гладенького покриття при мінімальній витраті зусиль. При цьому даний інструмент ще є енергозберігаючим, так як технологія виробництва RUPES і конструкція з машинок сприяє економії електроенергії. Адже орбітальні машинки RUPES захищені від перегріву, створюють комфортну для роботи температуру і, завдяки поступальним рухам задіють в процесі полірування всю поверхню полірувального диска.

Різні види полірувальних машинок, таких відомих брендів як RUPES, а так само супутніх і витратних матеріалів, таких як поліролі, полірувальні круги різної жорсткості і матеріалу виготовлення, широко представлені на нашому сайті. Купити їх ви можете зателефонувавши нам або оформивши покупку в нашому інтернет-магазині.

RUPES Полірувальна машинка LHR 75 E/BAS

23460.00 грн.

RUPES Полірувальна машинка LHR 15 ES/STD

20795.83 грн.

RUPES Полірувальна машинка LHR 12E/BAS

24444.17 грн.

* Надані ціни з ПДВ