Засоби індивідуального захисту

Сортувати за:

Необхідно пам’ятати, що проведення робіт з фарбувальними матеріалами без застосування засобів індивідуального захисту можуть спричинити шкоду.

Тобто, перш за все слід потурбуватися про безпеку працівника.

Тому, виконуючі малярні роботи потрібно передбачити і забезпечити використання засобів індивідуального захисту.

До таких засобі відносіть захисту відносять засоби захисту тіла та очей:  одноразовий комбінезон, спецодяг, респіратор, прозорі захисні окуляри, маски для захисту органів дихання та рукавиці.

Однією із особливостей проведення лакофарбових робіт є те, що необхідним є використання респіраторів, що захистять ваші органи дихання.

Так, респіратор DELTA FFP1 з клапаном M1100VC розроблений для захисту органів дихання від шкідливих хімічних випарів матеріалів. Сконструйований таким чином, що його спеціальна форма та затискач для носу забезпечує зручне регулювання та прилягання до обличчя. Тим самим створюючи максимально комфортне використання та максимальний захист.

Також, із спеціальними масками  UVEX Greiff DELTA серії  6000, 7000 та 6800 , можна використовувати  вугільний фільтр 3M 6055. Вони використовується для захисту дихальних шляхів від органічних парів та газів.

Ще одним видом захисту органів дихання є використання захисних шоломів,  що надійно захистять обличчя. Маска для захисту органів дихання від SATA VISION 200 є типовим представником таких засобів захисту.

На нашому сайті ви також знайдете одноразові комбінезони DELTA DT115 (різних розмірів), що призначені для захисту тіла та одягу працівника від фарби, пилу. Стане не від’ємним аксесуаром при фарбувальних та малярних роботах. Дані  комбінезони використовуються лише один раз при короткострокових роботах і після використання рекомендується їх утилізовувати.

При проведенні лакофарбових робіт на руки можуть потрапити небезпечні для тіла речовини. Відповідно захисні рукавиці розрізняють за ступенем захисту, а відповідно і виготовлюють з різноманітних матеріалів. Так, це можуть бути хімічно стійкі захисні рукавички з нітрилу NITPM чи товсті сині рукавички BOSS.

Не слід забувати про захист органів зору. Для цього вам у нагоді прозорі стануть захисні окуляри Spies Hecker, які захистять очі від потрапляння пилу, сумішей фарб та лаків, бризок та ін.

Наші спеціалісти завжди раді Вам допомогти зробити  свій вибір.

* Надані ціни з ПДВ