Аксесуари

Сортувати за:

В даному розділі вашій увазі представлені аксесуари та змінні частини для пульверизаторів і фарбувальних пістолетів, такі як манометри, головки пульверизаторів, шарнірні з'єднання, повітророзподільні кільця та ті, що ущільнюють, бачки, повітряні шланги, віскозіметри, фільтра стисненого повітря, набори для очищення пульверизаторів і багато іншого.
Будь-яка з цих деталей і аксесуарів є невід'ємною частиною забезпечення зручності вашої роботи. Змінюючи різні головки пульверизаторів, наприклад, ви можете регулювати віддаленість від поверхні, яку ви обробляєте, і тиск при розпиленні матеріалів. Використовуючи точний манометр, ви можете контролювати той же тиск, для впевненості в правильності нанесення покриття. Фільтри стиснутого повітря допоможуть вам захистити ваше обладнання від бруду, вологи і пилу в процесі роботи. А набори для очищення пульверизаторів легко впораються з очищенням ваших інструментів після проведення навіть найскладніших і брудних робіт.
І це лише невелика частина аксесуарів, які ми можемо замовити і доставити по вашим запитам виходячи з ваших побажань і потреб.
Так само, на нашому сайті ви можете знайти більш широкий перелік аксесуарів, а всю необхідну інформацію по ним дізнатися у наших фахівців, зателефонувавши до нас в офіс. Або ви можете самостійно оформити замовлення в нашому інтернет-магазині.

BLITZ greitas sujungimas  BSH-20

BLITZ шарнірне з'єднання BSH-20

115.00 грн.
BLITZ greitas sujungimas  BPH-20

BLITZ шарнірне з'єднання BPH-20

30.00 грн.
BLITZ greitas sujungimas  BPF-20

BLITZ шарнірне з'єднання BPF-20

30.00 грн.
BLITZ greitas sujungimas BPM-20

BLITZ шарнірне з'єднання BPM-20

30.00 грн.

SATA Манометр 0-845

2747.00 грн.

SATA Вискозиметр 9852

1231.00 грн.

BLITZ манометр BGR-02

229.00 грн.

* Надані ціни з ПДВ