Аксесуари

Сортувати за:

В даному розділі вашій увазі представлені аксесуари та змінні частини для пульверизаторів і фарбувальних пістолетів, такі як манометри, головки пульверизаторів, шарнірні з'єднання, повітророзподільні кільця та ті, що ущільнюють, бачки, повітряні шланги, віскозіметри, фільтра стисненого повітря, набори для очищення пульверизаторів і багато іншого.
Будь-яка з цих деталей і аксесуарів є невід'ємною частиною забезпечення зручності вашої роботи. Змінюючи різні головки пульверизаторів, наприклад, ви можете регулювати віддаленість від поверхні, яку ви обробляєте, і тиск при розпиленні матеріалів. Використовуючи точний манометр, ви можете контролювати той же тиск, для впевненості в правильності нанесення покриття. Фільтри стиснутого повітря допоможуть вам захистити ваше обладнання від бруду, вологи і пилу в процесі роботи. А набори для очищення пульверизаторів легко впораються з очищенням ваших інструментів після проведення навіть найскладніших і брудних робіт.
І це лише невелика частина аксесуарів, які ми можемо замовити і доставити по вашим запитам виходячи з ваших побажань і потреб.
Так само, на нашому сайті ви можете знайти більш широкий перелік аксесуарів, а всю необхідну інформацію по ним дізнатися у наших фахівців, зателефонувавши до нас в офіс. Або ви можете самостійно оформити замовлення в нашому інтернет-магазині.

SATA Вискозиметр 9852

2255.00 грн.

BLITZ Манометр BGR-02

189.17 грн.

Blitz Манометр ВGR-03 Plus

866.67 грн.

* Надані ціни з ПДВ