Аксесуари

Сортувати за:

В даному розділі вашій увазі представлені аксесуари та змінні частини полірувальних машинок. Важливими деталями та складовими є вугільні щітки і платформи (підставки) для полірувальних кіл.

Вугільні щітки необхідні для справної роботи полірувальних машинок. Вони пропускають електричний струм, чим надають руху механізму, при цьому знімаючи напругу зі статора. Вугільні щітки вважаються ще витратним матеріалом, так як з часом, зважаючи на постійне обертання під час роботи, мають властивість стиратися, тому потребують своєчасної заміни. Так як використання техніки зі стертими щітками може привести до поломки. Тому в процесі роботи з полірувальними машинками потрібно контролювати рівень зносу вугільних щіток.

Так само, в даному розділі ви можете знайти платформи для кріплення полірувальних кіл. Платформи компанії RUPES є основою або підставкою для кріплення на них полірувальних кіл. На таких платформах замінити полірувальних коло не складає труднощів, це зробити досить швидко, і істотно знижується ризик забруднення кола і, відповідно, знижується ризик нанесення дефектів на поліровану поверхню брудними колами.

Так само, на нашому сайті ви можете знайти більш широкий перелік аксесуарів, а всю необхідну інформацію по ним дізнатися у наших фахівців, зателефонувавши до нас в офіс. Або ви можете самостійно оформити замовлення в нашому інтернет-магазині.

RUPES Вугільні щітки 47.105

230.83 грн.

RUPES Вугільні щітки 47.290

230.83 грн.

RUPES Полірувальна підошва, 150 мм

2051.67 грн.
RUPES poliruotojo žibintuvėlis

RUPES Ліхтарик полірувальника

3404.17 грн.

RUPES Вугільні щітки 47.70

234.17 грн.

* Надані ціни з ПДВ