2К грунт для пластика

Сортувати за:

Оскільки пластик відрізняється від інших матеріалів великою щільністю поверхні, яка не має мікропор і тріщин, і великий гидрофобностью, тому фарби не будуть довго триматися. Вона буде дуже довго сохнути може стікати вниз, утворюючи патьоки і надалі відшаровуватися. Тому тут незамінним буде грунт для пластика, який володіє спеціальними властивостями. Пластик, що використовується в автомобільній промисловості, весь піддається фарбуванню, але і його можна умовно розділити на той, який потребує грунтування і той, що не потребує. Вироби з АБС-пластика (ABS) і ПВХ (PVC) -окрашіваются тільки з попередніми ґрунтуванням. Грунт для пластіка- це основа, яка добре скріплює полімери з фарбою, а також вирівнює поверхню, заповнюючи всі дрібні подряпини, тріщини, нерівності. Можливо він не настільки антикорозійний як грунт по металу, але у нього є одна особливість, він еластичний. Що в свою чергу захищає від відколів лакофарбового шару при вигинах і вібрації.
Грунти бувають різні.
За ступенем готовності їх можна розділити на:

  • Однокомпонентні - це вже готові до застосування склади, які найчастіше реалізуються в аерозольних балончиках або алкідні грунти в які не потрібно додавати затверджувач для хімічної реакції кристалізації.
  • Двокомпонентне це грунт, який складається з основного компонента і затверджувача, які змішуються між собою в певних пропорціях вже безпосередньо перед нанесенням. Вони призначені для більш професійного використання.

За складом:

  • акрилові
  • алкідні
  •  епоксидні

Ми, як ексклюзивні дистриб'ютори, надаємо широку лінійку грунтів таких відомих світових брендів як: Spies Hecker, Roberlo, Toro , Kroy і т.д. Асортимент продукції на сайті постійно оновлюється. Всі технічні характеристики, властивості, докладний опис і рекомендації щодо застосування ґрунтів ви знайдете на нашому сайті. Але якщо все ж виникнуть складносщі з вибором, наші фахівці допоможуть підібрати саме той покривний матеріал, який вам необхідний. Так само на сайті діє постійна система знижок.

* Надані ціни з ПДВ