2K поліефірні шпаклівки для пластику

Сортувати за:

В автомобільній промисловості у виробництві більш ушкоджуваних деталей автомобіля все частіше використовують пластик (бампера, молдинги, пороги, крила і т.д.).
Отже, в процесі експлуатації, на таких деталях з'являються відколи, подряпини, потертості. Тому для ремонту потрібні матеріали, які здатні реставрувати їх не міняти структуру пластика. Для усунення цих дефектів майстри використовують спеціальну шпаклівку. Даний засіб виділяється своєю дрібнозернистою структурою. У своєму складі містить смолу в поєднанні з пластмасою і частинками гуми.
Шпаклівка по пластику це пластична маса, призначена для закладення різноманітних дефектів на полімерних матеріалах. Основними вимогами, які вона повинна мати це: рівномірне заповнення дефектів, хороша еластичність якісна шпаклівка може витримати невеликі удари, не розтріскується і не відшаровуючись хороша адгезія з пластиками різних видів і металами суміш може наноситься відразу на пластик без попереднього грунтування (винятком є ​​поліетилен (PE ), тефлон (PTFE), непогана адгезія з поліпропіленом (PP)) швидке висихання мінімальна усадка.
Правильно підібрана шпаклівка утворює з пластиком практично однорідну поверхню, після висихання і шліфування наждачним папером.
Компанія «Свідіс Україна» пропонує вам оригінальну і кращу шпаклівку для пластика від перевірених досвідом і відомих світових виробників. Інтернет-магазин виділяється індивідуальним підходом до кожного клієнта і пропонує консультацію професіоналів, які допоможуть вам підібрати потрібний продукт в будь-якій ціновій категорії. Також доступні спеціальні пропозиції, акції, знижки.

* Надані ціни з ПДВ