Матеріали для фарбування

Сортувати за:

Правильно підібрані матеріали для фарбування, дотримання всіх норм технічної документації є найкращим способом захисту поверхні. Вибираючи, матеріали потрібно брати до уваги:

• матеріал, що фарбується.

• за яких умов даний об'єкт буде експлуатуватися вплив зовнішніх чинників (механічних, температурних) взаємодія з водою або хімікатами.

• як була підготовлена ​​поверхня перед обробкою, метеоумови і розташування (час року, вологість і температура повітря, цех, будмайданчик і т.д.)

• додаткові нюанси, припустимо, такі як протипожежний захист.

• загальноестетичний момент (бажаний колір, рівень блиску і т.п.)

Алкідні матеріали мають свої переваги: ​​легкість нанесення, високий ступінь стійкості до атмосферних впливів і дешевизна. Вони швидковисихаючі, не дають усадку, не вигоряють. Тому їх застосовують як всередині приміщення, так і зовні (двері, віконні рами, меблі, батареї опалення, і т.д.).

Епоксидні фарби двокомпонентні, створені шляхом змішування епоксидної смоли з затверджувачем. Покриття з епоксиду стійке до хімічних і механічних пошкоджень. Головним їх недоліком є ​​низька стійкість до атмосферних впливів.

Акрилові фарби, як правило, однокомпонентні і складаються з поліакрилових смол з частинками пігменту. Цей тип промислового покриття володіє відмінною корозійною стійкістю особливо до ультрафіолету.

Поліуретанові фарби добре протистоять впливу хімікатів, миючих засобів, високої вологості та інших несприятливих умов.

Окремо можна відзначити термостійку фарбу, яка має захисні властивості поверхні при впливі високих температур. Вона добре себе проявляє при нанесенні на нагрівальні прилади, печі-кам'янки, каміни, котли, теплообмінники. Стандартна термостійкий фарба має витримку до 400С.

Компанія «Свідіс Україна» пропонує оригінальні і кращі матеріали з фарбування для промислових масштабів від перевірених досвідом і відомих світових виробників за прийнятними цінами. Інтернет-магазин відрізняється індивідуальним підходом до кожного клієнта і пропонує консультацію професіоналів, які допоможуть вам підібрати потрібний продукт в будь-якій ціновій категорії. Також доступні спеціальні пропозиції, акції, знижки.

SPIES HECKER Лак Permacron MS Brilliant Clear Coat 8040

13256.67 грн.

Spies Hecker Прозорий лак 8055 Permasolid

5975.00 грн.

ROBERLO Фарба COLOR FLUO 2К 1 л

3133.33 грн.

ROBERLO Лак Global 6000

394.17 грн.

ROBERLO Прозорий лак VHS Kronox

5323.33 грн.

KROY Шпаклівка 5056 Alu 1 кг

TORO Лак 8002

TORO Лак Clear Coat 2+1 8008 , 1 л

291.67 грн.

TORO Лак 8003 Clear Coat 2+1, 1 л

244.17 грн.

* Надані ціни з ПДВ