Фарбувальні матеріали

Сортувати за:

Фарба для пластику - це склад, який призначений для фарбування пластику всіх типів з метою фарбування і реставрації. Може бути використана для фарбування, бамперів, молдингів, меблів, труб, віконних рам та ін. Фарба має хорошу стійкість до механічних пошкоджень, вологи, зміни зовнішнього середовища, також захищає пластик від руйнівних ультрафіолетових променів.
Фарбування пластикових поверхонь вимагає певних знань і навичок. Слід також нагадати, що не кожен вид пластику піддається фарбуванню. Припустимо вироби з полістиролу (PS), полікарбонату (PC), поліетилену (PE), поліпропілену (PP) не фарбується, якщо ви захочете їх забарвити, то в підсумку фарба просто не візьметься. Вироби з АБС-пластика (ABS) і ПВХ (PVC) фарбуються тільки з попередніми ґрунтуванням.
Тому ЛФМ для пластику повинні відповідати таким основній вимозі, як сумісність з поверхнею, що фарбується. Емаль для пластика повинна підходити за складом з типом поверхні, що фарбується або до грунту який буде лягати під неї. Інакше декоративний шар може швидко потріскатися або взятися бульбашками. А також для гарної адгезії обов'язково потрібно враховувати якої гладкості поверхня пластика, який ви будете фарбувати, розтікання і укриваність показує на скільки рівним і густим шаром лягає матеріал, водостійкість, з метою підвищення водостійкості для виробів які постійно піддаються контакту з водою додаються додаткові присадки, частіше поліуретанові.
Компанія «Свідіс Україна» в даній категорії лакофарбових матеріалів може вам запропонувати оригінальні фарби перевірених досвідом і відомих світових виробників таких як Spies Hecker, Roberlo. Інтернет-магазин відрізняється індивідуальним підходом до кожного клієнта і пропонує консультацію професіоналів, які допоможуть вам підібрати потрібний продукт в будь-якій ціновій категорії. Також доступні спеціальні пропозиції, акції, знижки.

* Надані ціни з ПДВ