Піскоструйна обробка

Сортувати за:

На підготовчих етапах до фарбувальних робіт масштабних і промислових об'єктів, таких як будівельні конструкції, промислові контейнера, корпуси кораблів і інших плаваючих засобів, вагони, частини мостів, підйомні крани та інші конструкції, як правило, ви стикаєтеся з необхідністю проведення масштабних підготовчих робіт.
Це досить трудомісткий і витратний за часом процес, якщо його виконувати стандартними підручними засобами. Але який можна спростити за допомогою операції пескоструйки.
Сам процес пескоструйки може бути різним для різних поверхонь або обсягів виконуваних робіт. Так в разі виробництва не зовсім великих металоконструкцій, можливо використовувати камери для ручної пескоструйки. А якщо вже мова йде про масове виробництво металоконструкцій, піскоструминні операції проводяться за допомогою піскоструминних апаратів, які змонтовані, як частина лінії виробництва або апарати, що мають транспортують стрічки для подачі об'єктів. Це рішення ідеально підходить для виробництва великих обсягів однакових виробів, на підприємствах конвеєрного типу.
Що в тому, що в іншому випадку обладнання проектується і монтується за індивідуальним замовленням споживача, в залежності від технічного завдання виробництва і габаритів, форм, інтенсивності пескоструйки вироблених конструкцій.
Наші фахівці допоможуть Вам підібрати рішення, виходячи з Ваших потреб.

* Надані ціни з ПДВ