2К наповнювач що шліфується

Сортувати за:

Наповнювачі, що шліфуються зазвичай обробляються, тільки методом проміжного шліфування, так як мають значну товщину шару. Зазвичай такі наповнювачі мають високий вміст твердої речовини, бо відносяться до матеріалів групи High Solid, які забезпечують дуже гарне покриття.

Всі наповнювачі що шліфуються необхідно висушувати із застосуванням повітряного, прискореного або інфрачервоного сушіння.

Застосування наповнювача, що шліфується дозволяє отримати на оброблюваній поверхні плівку матеріалу товщиною до 0,3 мм (300 мкм), що забезпечує високоякісний ремонт будь яких деталей.

Наповнювач, що шліфується забезпечує гарну вертикальну стабільність при фарбуванні. Тому, може  використовуватись  для більшої товщини шару. Час використання такого наповнювача майже необмежений. Крім того, використання наповнювача що шліфується дозволяє досягти 20-30% економії матеріалів у порівнянні з MS-наповнювачами. На нашому сайті, серед  наповнювачів, що шліфується  ви можете обрати  SPIES HECKER або наповнювачі Roberlo. Ви будете задоволені відповідною якістю та ціною.

Також в якості наповнювача, що шліфується використовується двокомпонентні грунти-наповнювачі фірми Roberlo, KROY, Nanson N- та інші, які застосовуються в якості ізоляторів, матеріалів для посилення адгезії, при нанесенні як на металеві так і на пластикові поверхні.

Отримати якісну професійну консультацію, необхідну для вибору типу та бренду потрібного Вам наповнювача що шліфується серед представлених зразків ви зможете зателефонувавши нашим фахівцям і там же оформити заявку на доставку вибраного товару. Наші спеціалісти завжди раді Вам допомогти зробити  вірний вибір.

* Надані ціни з ПДВ