Грунт

Сортувати за:

Після проведення антикорозійних робіт в залежності від типу конструкції і характеристик експлуатації необхідно правильно підібрати матеріали для фарбування і спосіб їх нанесення. Необхідно  розпочинати з грунту, а потім вже наносити фарбу. Ґрунтовкою є підготовче покриття, яке наноситься на металеву поверхню або попереднє покриття. Грунт по металу забезпечить захист поверхні, забезпечуючи більш високий рівень адгезії, щоб фарба «прилипала» до поверхні краще. Первинний шар праймера і верхнє покриття забезпечить високий рівень надійності, і створить декоративну обробку, по завершенню нанесення всієї системи фарбування.

Для різних систем забарвлення металоконструкцій пропонує відразу кілька видів антикорозійного грунта по металу:

• Епоксидний, має гарну адгезію до різних металів, містить перетворювач іржі, також з успіхом наноситься на старі покриття;

• Поліуретановий, має високу наповнюючу здатність, швидко сохне, легко шліфується;

• Алкідний, має високі антикорозійні здібності, насичений фосфатом цинку.

У той час як грунт з металевою фарбою не завжди є обов'язковою вимогою, вона завжди рекомендується, особливо якщо метал потрапить в будь-який контакт з вологістю. Необроблений метал вимагає грунтування, щоб запечатати його від впливу до того, як можна застосувати будь-яку фарбу. Деякі метали містять антикорозійні матеріали, зазвичай додатковий метал, такий як цинк, додається виключно для розчинення замість первинного металу.

Без використання грунта в багатьох випадках окислення почне приводити до іржі і можливого розпаду металу. Крім того, хімічний склад фарби менш зв'язується, ніж грунтовка, що означає, що він буде легше відставати без грунта під ним.

У нашому асортименті ви знайдете металеві покриття, які підходять для внутрішніх і зовнішніх металоконструкцій. Якщо ви не знаєте, чи підходить продукт, завжди звертайтеся до технічного паспорту.

У нас є металева фарба і грунт, придатні для нанесення на сталь, залізо, алюміній мідь, цинк, свинець, металеве облицювання і платізольную оболонку, тому, незалежно від ваших вимог, ми можемо привести вас до правильного вібору.

ROBERLO 2K Грунт PRIMANYL 2120

1150.83 грн.

TORO Грунт 4003 4:1

* Надані ціни з ПДВ