2K Spies Hecker HS акрилова фарба серії 275

Сортувати за:

2K SPIES HECKER HS акрилові фарби серії 275 це високощільна система зовнішнього покриття для отримання при фарбуванні суцільних кольорів. Фарби серії 275 використовується для обробки легкових автомобілів.
Акрилову фарбу 2K SPIES HECKER HS серії 275 при використанні необхідно змішувати з затверджувачем, каталізатором або ж активатором. Як тільки фарба затвердіє, вона стає набагато стійкішою до пошкоджень від хімікатів, зовнішнього середовіща або ультрафіоллетових променів.
Широкий діапазон гами кольорів був досягнутий завдяки спеціальному асортименту кольорів для змішування. Відмінністю 2K SPIES HECKER HS акрилової фарби серії 275 є:
• легкість у застосуванні;
• здатність швидко висихати;
• відмінна пластичність;
• ЛОС-сумісність нижче 420 г / л.
Даний тип фарби краще всього наносити на повністю вирівняну, відшліфовану поверхню, стійку до розчинників, що добре збереглася або ж злегка відшліфовану оригінальну стару фарбу. Відповідно, вам знадобиться шліфувальні апарати.
Можливо, в комплекті Вам так само може знадобитися ґрунтувальні матеріали, залежно від виду робіт і об'єкта на який планується наноситися фарба.
Так само, рекомендуємо не забувати про засоби індивідуального захисту в процесі виконання фарбувальних робіт.
Товар Ви можете вибрати на нашому сайті, або проконсультуватися з нашими фахівцями, зателефонувавши за нашими телефонами, і вони із задоволенням допоможуть вам підібрати і замовити. А обраний товар в наявності ви можете купити оформивши заявку в нашому інтернет-магазині.

* Надані ціни з ПДВ