Маскуючі матеріали

Сортувати за:

Під час виконання автомалярних робіт, для того щоб уникнути потрапляння фарб на не призначені для цього елементи авто, використовують маскуючи матеріали. До таких матеріалів відноситься маскуючий папір, маскуючи плівка, малярний скотч, армована клейка та контурна стрічка та інші.

Виконання якісного фарбування не використовуючи маскуючі матеріали майже нереально.

Якщо ви бажаєте провести автомалярні роботи, то без маскуючих матеріалів просто не обійтися. З їх допомогою можна захистити елементи та області , що фарбуються від небажаного потрапляння лакофарбових рідин. В основному використовуються наступні:

двосторонній скотч;

маскувальний папір;

маскувальна плівка;

захисний і малярський скотч;

контурний скотч;

плівка для захисту отворів.

Маскуючий папір. Матеріали, що добре протистоять розчинникам і мають високу міцність.

При виконанні малярних робіт не пропускають фарби. Також, малярний папір використовують, щоб закрити стіни приміщення, в якому проходять автомалярні роботи, з метою уникнути потрапляння пилових частинок на свіже лакофарбове покриття автомобіля.

Маскуюча або покриваюча плівка. Приліплюється  до кузову автомобіля  та завдяки своїм властивостям щільно утримує  фарбу на своїй поверхні.

Контурні  стрічки. Розроблені  для створення різних кольорів при фарбувальних роботах.

Комусь на перший погляд маскуючі матеріали здаються не потрібними, вторинними продуктами в автомалярній справі, але їх правильний вибір так само важливий, як вибір краскопульта або фарби чи емалі.

На нашому сайті ви знайдете великий вибір продукції: TESA двостороння клейка стрічка,  армована клейка стрічка; маскуюча стрічка, двостороння контурна стрічка, клейка стрічка, маскуюча плівка, маскуюча стрічка для вклеювання скла  фірми 3M; маскуючий папір PRODYVER;  маскуюча стрічка NAR.

* Надані ціни з ПДВ