Затверджувачі для шпаклівки

Сортувати за:

Затверджувач - це спеціальне з'єднання, яке додають в шпаклівку в невеликих кількостях для запуску реакції полімеризації. Цією речовиною є перекис МЕК метилетилкетон ароматичний хімічний елемент, який небезпечний для здоров'я людини (не забувайте використовувати засоби особистого захисту).

Після додавання затверджувача в шпаклівку, суміш може зберігатися лише кілька годин, після чого її використовувати не можна. Для цього потрібно розрахувати таку кількість, що б вистачило на 2-3 години роботи. Коли готуєте суміш потрібно чітко дотримуватися дозування, інакше матеріал втратить потрібні властивості і стане непридатним. Обсяг затверджувача в складі шпаклівки впливає на швидкість реакції затвердіння суміші, але занадто багато затверджувача посилить крихкість шпаклівки і вплине на її подальше розтріскування. Занадто мало затверджувача сповільнить термін висихання шпаклівки на невизначений термін. Правильна кількість затверджувача не повинна перевищувати більше 3% маси шпаклівки (щоб не помилитися використовуйте ваги). Після додавання всіх інгредієнтів необхідно ретельно вимішати отриману масу. Також дуже важливо, яка температура в приміщенні при змішуванні компонентів. Рекомендована температура для роботи зі шпаклівкою становить 20-25 градусів, а найнижча температура при якій можна працювати з автомобільною шпаклівкою 7-10 градусів. Збираючись працювати з сумішшю, при таких температурах, потрібно збільшити кількість затверджувача.

Ми, як ексклюзивні дистриб'ютори, надаємо широку лінійку шпаклівок таких відомих світових брендів як: Spies Hecker, Roberlo, Kroy, Toro і затверджувачів до них. Асортимент продукції на сайті постійно оновлюється. Всі технічні характеристики, властивості, докладний опис і рекомендації з приготування автомобільних шпаклівок з використанням затверджувача ви знайдете на нашому сайті. Але якщо все ж виникнуть складності, звертайтеся, наші фахівці допоможуть вам.

* Надані ціни з ПДВ