Пневматичні безповітряні Airless помпи

Сортувати за:

Пневматичні безповітряні Airless помпи, це професійне та безповітряне пневматичне обладнання пістолетного типу, широкого спектру промислового використання, що забезпечує захисну обробку поверхні.

Безповітряні пневматичні помпи можуть бути представлені різними конфігураціями: від закріплених на візку, настінному кронштейні або безпосередньо на контейнері, щоб забезпечити швидке обслуговування та практичне використання.

Пневматичні безповітряні помпи при фарбуванні поверхонь забезпечують нанесення матеріалів без переливів на покритті, високу ємність потоку та однорідне розпилення струменем.

Ви отримуєте матеріальні заощадження при порівняно швидкому застосуванні та потужності потоку.

Міцна конструкція, компактна та зручна у використанні. Спеціальна конструкція, що дозволяє  наносити  фарбувальні матеріали у найменших областях.

Автоматична зупинка та запуск процесу фарбування створює кращу якість розпилення.

Підходить  як для фарбування так і герметизації авто частин.

Безповітряне фарбування

Розпилення продукту відбувається шляхом безповітряного пропускання продукту під високим тиском, що перевищує 120 бар, через сопла, які калібруються за розміром.

Форма струменя. при розпиленні, визначається формою насадки. Змінюючи розмір сопла, можна керувати швидкістю потоку і розпиленням фарб.

Повний асортимент аксесуарів, комплектів і професійних запчастин гарантують максимальну продуктивність використовуваного обладнання, забезпечуючи його правильну роботу та більшу безпеку у використанні.

Наші спеціалісти завжди раді Вам допомогти зробити  свій вибір.

Отримати якісну професійну консультацію, необхідну для вибору типу та бренду потрібного Вам обладнання ви зможете зателефонувавши нашим фахівцям і там же оформити заявку на доставку вибраного товару. 

* Надані ціни з ПДВ