Змішувальні системи та запасні частини

Сортувати за:

Системи для змішування фарб - це спеціальні стелажі для перемішування компонентів фарби. У комплектацію таких систем, як правило входять сам стелаж, високоточні електронні ваги, дозуючі кришки, спектрофотометри та документація по підбору і визначенню квітів (палітри і каталоги).

Механізовані мешательние стелажі необхідні для перемішування компонентів підбору кольору, а так для їх зберігання. Дані системи обладнані приводним механізмом, який передає обертання електродвигуна до всіх компонентів через вбудованих механізм в дозуючих кришках, на яких встановлено спеціальне захоплення для передачі крутного моменту. Сама мешательная система має вигляд звичайного стелажа з полками для зберігання фарб різної величини і рамною конструкцією, що забезпечує легкий доступ і швидку заміну банки в системі. Відстань межу полками, як і їх розташування і наповненість залежать від обсягу розміщуваних на них банок, найчастіше це 0,5 л, 1 л та 3,5 л.

Щоб уникнути загустіння або засихання пігментів, мешательние системи оснащені автоматичним, але з налаштованим періодами часу, таймером включення і виключення, основний кнопкою включення і аварійним стопом.

Дозуючі кришки - пов про кришки які встановлюються на відкриті банки з пігментами при установки їх в мешательную систему. Ці кришки необхідні для постійного змішування і точного дозування пігментів при змішуванні компонентів фарби для отримання потрібного кольору.

У нашому магазині ви знайдете мешательние системи таких відомих брендів як Spies Hecker, NASON, ROBERLO, TORO і NORDFLEX. А наші фахівці допоможуть вам підібрати потрібну саме вам, виходячи з ваших потреб, доставлять і встановлять в необхідної вам комплектації.

* Надані ціни з ПДВ