Клеї та герметики

Сортувати за:

Kroy компанія, що спеціалізується на виробництві лакофарбових матеріалів. Тому і не дивно що саме в неї такий широкий асортимент матеріалів для промислового фарбування.

При виборі матеріалів для підготовки безпосередньо перед фарбуванням може виникнути необхідність у виборі герметика та клею.

У цьому вам допоможе продукція фірми Kroy.

Sealtex Plus це універсальний однокомпонентний поліуретановий герметик. Даний герметик  відрізняється поміж інших на ринку своєю еластичністю. Його безпосередні тестування довели, що саме він стійкий до дії фізичного впливу, вібрації та стійний перед впливом навколишнього середовища. Герметик Kroy  Sealtex Plus можна використовувати для різних видів робіт під час виробництва,  ремонту автомобілів. Та застосовувати його як під час роботи з металом, емальованими поверхнями та більшістю відомих пластиків.

Також, не дивно що більшість покупців віддає перевагу (за необхідності) швидкому  клею Bondex PLUS для скла фірми Kroy.

Клей Bondex PLUS фірми Kroy широко використовується для професійного вклеювання скла та дзеркал в автомобілях. Цей поліуретановий однокомпонентний клей забезпечує швидке нанесення та затвердівання, що прискорює робочий процес за економить час.

Використання цього клею зменшує можливість корозії кузова автомобіля.  Тому, даний товар не залишить байдужими самого вибагливого майстра.

Отримати якісну професійну консультацію, необхідну для вибору ви зможете зателефонувавши нашим фахівцям і там же оформити заявку на доставку вибраного товару. Наші спеціалісти завжди раді Вам допомогти зробити  вірний вибір.

* Надані ціни з ПДВ