1K Spies Hecker водяна базова фарба HI TEC серія 480

Сортувати за:

Spies Hecker 1K базова фарба HiTec серії 480 ‑ інноваційне рішення, створене за допомогою гібридної технологія  для  лакофарбових покриттів.

Легка у використання, відмінно покриває поверхню та гарно висихає. Система повністю відповідає вимогам ЛОС (420г/л). Це система фарб нового покоління.

Водяна базова фарба, швидка, універсальна та проста у використанні.

Забезпечує надійні результати завдяки легкому і надійному змішуванні.

Фарба 1K HI-TEC серія 480  відмінно підходить для точного, панельного чи повного ремонту. Нанесення одного шару водяної фарби HI-TEC замінює 1,5 шари інших фарб.

Так як, нема необхідності переходити від шару до шару базового покриття, що значно скорочує час фарбувальних робіт та призводить до і економії енергетичних ресурсів.

Однак, більш висока волога фарб вимагає збільшення відстані від пушки до автомобіля при її нанесенні.

Змішані футуристичні кольори дають особливий унікальний ефект. Для забезпечення  високої непрозорості, доступні численні кольори.

Проте не слід забувати про власну безпеку. При роботі з цими фарбами уникайте потрапляння їх на шкіру та в очі, використовуючи при цьому засоби індивідуального захисту тіла та очей.

Також, у нас Ви можете знайти інші необхідні матеріали для проведення фарбувальних робіт.

Отримати якісну професійну консультацію, необхідну для вибору потрібної Вам фарби ви зможете зателефонувавши нашим фахівцям і там же оформити заявку на доставку вибраного товару. Наші спеціалісти завжди раді Вам допомогти зробити  вірний вибір.

* Надані ціни з ПДВ