Матеріали підготовки до фарбування

Сортувати за:

Якісне фарбування автомобіля заслуговує якісних матеріалів. Цей підхід стосується  не тільки самої фарби, а й підготовчих матеріалів, що використовуються перед  фарбуванням (клейкі стрічки, маскуючи стрічки, папір, герметики, клей для скла і т.і.).

Виконання якісного фарбування не використовуючи маскувальних матеріалів майже нереально.

Під час виконання автомалярних робіт, для того щоб уникнути потрапляння фарб на не призначені для цього елементи авто, використовують маскуючи матеріали. До таких матеріалів відноситься маскуючий папір, маскуючи плівка, малярний скотч, армована клейка та контурна стрічка та інші. Комусь на перший погляд маскуючі матеріали здаються не потрібними, вторинними продуктами в автомалярній справі, але їх правильний вибір так само важливий, як вибір пульта або фарби чи емалі.

На нашому сайті ви знайдете великий вибір продукції: TESA двостороння клейка стрічка,  армована клейка стрічка; маскуюча стрічка, двостороння контурна стрічка, клейка стрічка, маскуюча плівка, маскуюча стрічка для вклеювання скла  фірми 3M; маскуючий папір PRODYVER; маскуюча стрічка NAR.

KROY герметик Sealtex – це універсальний однокомпонентний поліуретановий герметик, що відрізняється  від інших еластичністю. Також, має хороші властивості стійкості до фізичного впливу, вібрацій, впливу навколишнього середовища. Стане в нагоді при різних видах ремонтів автомобілів. Герметик можна використовувати для нанесення на металеві, емальовані поверхні та деякі пластикові поверхні. Товари фірми KROY це якісні товари за приємну для Вас ціну.

Bondex Plus – клей KROY, однокомпонентний поліуретановий клей, який застосовується в професійній роботі для вклеювання автомобільного скла та дзеркал. Використання такого  клею запобігає корозії автомобілів з алюмінієвим кузовом.

Відрізняється від інших подібних товарів  швидкістю нанесення та затвердівання. Клей стійкий до впливу вологи, фізичного впливу та вібрацій.

KROY Клей для скла Bondex Plus, 310 мл

316.67 грн.

3M Маскуюча плівка 4 x 300 м

5276.67 грн.

* Надані ціни з ПДВ