Наповнювачі

Сортувати за:

Наповнювачі, стануть Вам в нагоді коли мова йде про покриття іржі та відновлення кузова автомобіля. Використання наповнювача дозволить вирівняти всі необхідні ділянки перед грунтовкою та фарбуванням.

Замість того, щоб замінювати всі панелі кузова авто, наповнювач дозволить вам відновлювати пошкодження вашої автівки порівняно в найкоротші терміни і порівняно за невелику ціну.

Однак потрібно пам’ятати, що перед використанням наповнювача необхідно підготувати, очистити ділянку, яка відновлюється. Лише після цього можна наносити наповнювач.

Також в процесі відновлення поверхонь вам може знадобитись додаткова техніка, така як шліфувальна машина.

Необхідна кількість наповнювача залежить від площі ділянки, яку Ви збираєтесь обробляти. Тому підходьте з розумом до запасів наповнювача під час своїх робіт.

Який  же використовувати наповнювач вибрати для ідеального фарбування?

Це може бути високоякісний двох компонентний (2K) наповнювач на основі акрилових смол фірми Spies Hecker, або Roberlo Multyfiller Express. Або наповнювач змішаного кольору.

Також, до вашої уваги наповнювачі Roberlo Versis, який можна використовувати  методом нанесення «мокрий по мокрому». Що стане Вам в нагоді під час ремонту дрібних подряпин і пошкоджень, так і для ізоляції старої фарби.

Або ж це можуть бути грунт наповнювачі Nason. Що відрізняються від інших швидким висиханням

Тоді як, наповнювач KROY, являє собою двокомпонентний грунт-наповнювач на основі акрилу нового покоління з високим вмістом сухого залишку.

Отримати якісну професійну консультацію, необхідну для вибору типу та бренду потрібного Вам наповнювача ви зможете зателефонувавши нашим фахівцям і там же оформити заявку на доставку вибраного товару. Наші спеціалісти завжди раді Вам допомогти зробити  вірний вибір.

SPIES HECKER Наповнювач 5107

2981.67 грн.

ROBERLO Наповнювач MULTYFILLER EXPRESS ME3

710.83 грн.
ROBERLO užpildas MULTYFILLER EXPRESS

ROBERLO Наповнювач MULTYFILLER EXPRESS

710.83 грн.
ROBERLO užpildas MULTYFILLER EXPRESS ME6

ROBERLO Наповнювач MULTYFILLER EXPRESS ME6

710.83 грн.

NASON Грунт наповнювач N-3501

445.83 грн.

NASON Грунт наповнювач N-3500

TORO Грунт 4003 4:1

* Надані ціни з ПДВ