Засоби для захисту тіла

Сортувати за:

В процесі виконання фарбувальних робіт, ви використовуєте необхідний робочий інструмент і матеріали, але необхідно подбати про надійні засоби індивідуального захисту (ЗІЗ).
Перш за все, ЗІЗ використовуються, для того щоб уникнути або зменшити несприятливі ризики для життя і здоров'я працівників при виконанні фарбування.
Вам так само має бути відомо, що будь-яке попадання фарби або лаків є шкідливими для шкіри і очей людини.
До засобів захисту тіла при виконанні фарбувальних робіт відносять захисну або спеціальний одяг.
Це може бути як різного виду костюми, халати, фартухи, так і рукавиці або ж рукавички.
Фахівці рекомендують використовувати одноразові комбінезони, тобто одяг короткострокового застосування, ступінь і якість захисту в цих випадках буде краще. Це пов'язано з тим, що під час наступного фарбування бруд з комбінезону може попадати на лакофарбове покриття.
Так само, для захисту від попадання різних фарбувальних матеріалів в очі, рекомендується використовувати захисні окуляри і маски.
На нашому сайті для вашої безпечної роботи, при виконанні промисловоїго фарбування, пропонуються:

  • засоби захисту фірми 3М (респіратори, фільтри, маски, комбінезони);
  • нітрилові рукавички Previna;
  • одноразові комбінезони для фарбування фірми DELTA;
  • товсті сині рукавички BOSS;
  • захисні окуляри для фарбування (прозорі) фірми Spies Hecker.

Як правило, для комплексного захисту при промисловому фарбуванні рекомендується використовувати всі цю продукцію одночасно.
Прийнятні для вас ЗІЗ ви можете вибрати на нашому сайті, або проконсультуватися з нашими фахівцями, зателефонувавши за нашими телефонами, і вони із задоволенням допоможуть вам підібрати потрібні і замовити їх. А обраний товар в наявності ви можете купити оформивши заявку в нашому інтернет-магазині.

* Надані ціни з ПДВ