Добавки

Сортувати за:

Багато майстрів і фахівці приділяють багато уваги фарбування поверхні кузова. Так як вони знають, що перш ніж приступити до фарбування, слід ознайомитися з особливостями і різними технологіями фарбування. Адже від безлічі факторів і залежить довговічність і міцність, а також зовнішній вигляд покриття.
Одним з таких факторів є - добавки, які ви використовуєте в грунтах, шпатлевках, фарбах.
Часто задається питання «Яку ж автомобільну добавку вибрати?».
Перш за все слід сказати, що використання різного роду добавок, підсилює характеристики певного грунту або наповнювача або надає їм більш нових якостей. Припустимо додавши в універсальний грунт еластичну добавку, стає можливим використовувати його на пластикових деталях.
Залежно від того, які Ви б хотіли отримати характеристики грунту або наповнювача, на нашому сайті ви можете знайти добавки:

  •   еластична добавка SPIES HECKER 9050, що робить покриття пластичними, еластичними;
  •   добавка SPIES HECKER 5407 для наповнювача 5400 добавка ROBERLO NS21 для наповнювача VERSIS, дають можливість виконувати нанесення методом «мокрий по мокрому»;
  •   добавка ROBERLO акриловий прискорювач висихання FLASH, призначені для прискорення сушки продуктів на основі акрилу або поліуретану.

На ринку ж представлена ​​величезна безліч різних добавок.
Відповідні і прийнятні добавки, автомобільні грунти і наповнювачі ви можете вибрати на нашому сайті, або проконсультуватися з нашими фахівцями, зателефонувавши за номером телефону, вказаним в контактах нашого сайту, і вони із задоволенням допоможуть вам підібрати потрібні добавки і замовити їх. Будь-який вибраний товар ви можете придбати оформивши заявку в нашому інтернет-магазині.

* Надані ціни з ПДВ