Пневматичні інструменти

Сортувати за:

Одним з важливих процесів при підготовці поверхонь для фарбування, є процес шліфування. І вірний помічник у цьому - пневматична шліфувальна машинка, так як саме з їх допомогою можна шліфувати тверді поверхні, такі як метал, пластик, дерево, камінь і інші поверхні. Так само, саме пневматичні машинки не створюють багато шуму і мають невелику вагу.
Пневматичні шліфувальні машинки зустрічаються декількох видів і поділяються за типом дії. Так, наприклад, вони можуть бути як прямими, так і кутовими, що дозволяє проводити шліфувальні роботи в важкодоступних місцях на поверхні. А вибрати між орбітальної і вібраційної машинкою ви можете виходячи з типів робіт, які вам необхідно зробити. Якщо вібраційна машинка призначена більше для заключної обробки оброблюваної поверхні, і, бажано, плоскою, то орбітальна пневматична машинка досить багатогранна в застосуванні для шліфувальних робіт.
Шліфувальна техніка Rupes доступна до використання, як професіоналами своєї справи, так і новачками. Технологи Свідіс Україна проводять детальну презентацію по використанню інструменту з навчанням ваших фахівців.
Інструменти та аксесуари компанії Rupes, як і продукти інших брендів в області шліфування, ви можете купити за телефонами у наших менеджерів або зробивши покупку онлайн в інтернет-магазині svydis.com.ua з безкоштовною доставкою по всій в Україні.

* Надані ціни з ПДВ