Компоненти для змішувальних систем

Сортувати за:

Процес змішування фарб ‑ це отримання необхідного колірного відтінку шляхом змішування базових кольорів фарби в певній ваговій пропорції.

На нашому сайті ви можете придбати змішувальні системи 1K, що представлені Spies Hecker 1K базовою фарбою, серія 293/295, TORO 1K базова фарба та BASA, що представлені товарами фірми NASON (базове покриття) та порошкові і спеціальні пігменти Spies Hecker.

Досягнення максимально можливої колористичної точності це головне завдання компонентів змішувальних систем.

Базова фарб а1K SPIES HECKER, серії 293/295, надзвичайно якісний товар, для всіх прозорих систем. Легка і надійна в застосуванні. Представлена система змішування дозволяє швидко і точно змішувати кольори. Універсальна для всіх типів автомобільних засобів.

Для розширення кольорових палітр автомобілів  використовуються спеціальні пігменти та порошки Spies Hecker, а саме серія перламутрових пігментів з сильним інтерференційним ефектом. Під час ремонту автомобілів може виникнути спірні моменти при підборі правильного кольору. В свою чергу, точність залежить від правильно вибраного перламутрового пігменту.

Базова фарба NasonN-xxxB BASE COAT фарба, однокомпонентний шар, якої створює основу забарвлення для ремонту. Даний продукт легко наноситься, він доступний у твердих, алюмінієвих, перламутрових та кришталевих відтінках, тому за допомогою цієї фарби легко можна отримати тисячі кольорових формул при фарбуванні автомобіля.

Базова фарба 1К TORO для покриття завдяки своїй формулі забезпечать міцне покриття у верхньому діапазоні продуктивності фарб. Вони призначені, щоб покращити покриття поверхні автомобіля, зменшити адгезію, а так само зменшити кількість відколів фарби.

На нашому сайті ви знайдете великий вибір компонентів для змішувальних систем. А наші спеціалісти завжди раді Вам допомогти зробити  вірний вибір.

* Надані ціни з ПДВ