Розчинники

Сортувати за:

Розчинники для автомобільних фарб стануть у нагоді коли вибрана вами фарба виявилась надто густою. Така фарба потребує розведення. Розчинник має відповідати вибраному типу фарби.

Розчинники є важливими складовими компонентів для багатьох  робіт з покриття та очистки поверхонь. Без них фарби та засоби для чистки просто не будуть працювати. Проте вибір відповідної суміші розчинника або розчинника для конкретної заявки часто нелегкий.  Наприклад, зміна складу існуючої фарби не є настільки простим процесом, як підібрати інший, аналогічний розчинник.

Щоб використовувати новий розчинник, склад фарб, як правило, потрібно повністю змінювати, щоб підтримувати її бажані  властивості.

У фарбах розчинники розчиняють або розсіюють різні компоненти, що використовуються у композиції для фарб. Це може бути пігмент або смола, доводячи фарбу до потрібної густоти для нанесення.

Одразу після нанесення фарби розчинник випаровується, даючи можливість смолі або пігменту створити плівку фарби (шар) та швидко висихати. Використання розчинників у автомобільних фарбах забезпечує різноманітний ефективний вибір серед міцних та декоративних покриттів, а також глянцевих фарб при використанні в приміщеннях та на відкритому повітрі.

При застосуванні автомобільних фарб на основі розчинників є свої переваги при роботі з ними. Це головна причина того, що автомобільними фарбами на основі розчинника покривають приблизно 65% промислових покриттів, що використовуються.

На нашому сайті до вашої уваги та вибору представлені такі розчинники для автомобільних фарб як: SPIES HECKER, ROBERLO, NASON N-хххх, TORO та розчинники фірми Permacron® Reducer.

Наші спеціалісти завжди раді Вам допомогти зробити  вірний вибір.

* Надані ціни з ПДВ