Два робочих місця

Сортувати за:

Важливим під час виконання робіт пов’язаних з промисловим фарбуванням є облаштування кожного робочого місця, робочих зон у приміщеннях аспіраційним устаткуванням (для видалення пилу).

Адже, після підготовчих робіт навколо залишаються відпрацьовані частки, відходи у вигляді пилу, аерозолів та залишків фарби.

Ці відходи ні в якому разі не повинні потрапити на поверхні, на які будуть наноситись лакофарбові матеріали.

Тому, для  видалення пилу рекомендовано використовувати центральні системи пиловидалення, які забезпечать ефективне кондиціювання та аспірацію приміщень. Такі системи дозволяють очищати повітря в приміщеннях від дрібних часток пилу, шкідливих газів, залишків аерозолів та інших відпрацьованих речовин.

Регулярне очищення робочих місць і устаткування, особливо в закритих робочих приміщеннях,  якими є  фарбувальні цехи, забезпечить належні санітарно-гігієнічні умови.

Рекомендовано в малярних цехах, де є два робочі місця, додатково використовувати промислові пилососи. Бажано, щоб на кожне робоче місце був окремий пилосос, щоб не заважати роботі один одного та пришвидшувати видалення відходів виробництва.

На нашому сайті Ви знайдете моделі для сухого прибирання так і миючі професійні пилососи компанії RUPES. Але такі апарати потрібно обирати відштовхуючись від місця виконуваних робіт та типу забруднювача.

Також, Ви зможете придбати  всі необхідні комплектуючі: повітряні фільтри, вугільні щітки для пилососа, шланги та перехідники до шлангу пилососа. Все це створить комфорті умови на робочих місцях.

А в цьому Вам зможуть допомогти наші спеціалісти, з якими можете проконсультуватися, зателефонувавши за нашими телефонами, і вони допоможуть Вам підібрати необхідне обладнання. А весь обраний товар в наявності Ви можете купити оформивши заявку в нашому інтернет-магазині.

* Надані ціни з ПДВ