Обдувальні пістолети

Сортувати за:

Важливим процесом в підготовці поверхонь та інструментів є їх очищення. Як правило, для невеликих поверхонь можуть бути використані обдувальні пістолети, які і призначені для обдування від забруднень поверхонь в малярних або промислових майстерень.
Обдувальні пістолети можуть бути використані як для обдування від пилу, так і вологи або інших, що не в'їдаються забруднень. Даний інструмент є пневматичним і працює на основі вихлопу стисненого повітря, який і приводить в дію весь механізм пістолета. Залежно від насадок, пістолет можна використовувати як на більш широких площах, так і в важкодоступних місцях, що істотно полегшує процес підготовки до фарбувальних робіт.
Обдувальні пістолети розрізняються між собою обсягом витрати повітря і тиском при роботі, бувають і регулюванням тиску. Працює даний інструмент, як і інші пневматичні інструменти, від компресора.
Одним з широко використовуваних брендів в пневматичних інструментах є Blitz, продукція котрого широко представлена ​​на нашому сайті, так як саме компанія Свідіс Україна є офіційним представником і дистриб'ютором Blitz в Україні. Продукцію даного бренду ви можете купити зателефонувавши за телефонами, вказаними на нашому сайті, у наших менеджерів або зробивши покупку онлайн в інтернет-магазині svydis.com.ua з безкоштовною доставкою по всій в Україні.

BLITZ apipūtimo pulverizatorius BBG-10B

BLITZ Пістолет для обдування BBG-10B

185.00 грн.

BLITZ Пістолет для обдування ВBG-20LW

354.17 грн.

* Надані ціни з ПДВ