2К універсальний наповнювач

Сортувати за:

Двокомпонентний універсальний наповнювач ‑ це швидкотвердіючий двокомпонентний (2к) наповнювач для заповнення та ремонту отворів та поверхневих недоліків у широкому діапазоні матеріалів.

Всі покриття 2K необхідно змішувати з затверджувачем, каталізатором або активатором. Як тільки він затвердне, він стає менш схильний до пошкоджень від хімікатів, погоди або ультрафіолетових променів.

2к універсальний наповнювач відрізняється оптимальним  зчепленням та шліфуванням.

Однією із переваг таких наповнювачів є швидка сушка при + 200С…+23 0С; легко шліфується, залишаючи тверде покриття, яке далі підготовлене до нанесення  наступного шару.

Перед тим як використовувати двокомпонентний універсальний наповнювач  послідовно очистіть поверхню, знежирте та відшліфуйте її.

Після шліфування необхідно видалити з поверхні всі забруднення, в тому числі і продукти шліфування. Перед грунтуванням необхідно знежирити поверхню.

2К універсальний наповнювач може забарвлюватися будь-якими 2К емалями або базовими покриттями.

На нашому сайті ви можете обрати наступні 2к універсальні наповнювачі: SPIES HECKER Spectroflex 5400; ROBERLO наповнювач VERSIS; Грунт KROY 5021 та 5023 Ґрунт наповнювач Nason N-3500, 3501; Грунт TORO 4001 2К 5:1 та TORO 4003 4:1; Інші.

При використанні двокомпонентних універсальних наповнювачів потрібно не забувати про техніку безпеки його використання.

При цьому уникати попадання наповнювача в очі. Працювати в рукавичках, в добре провітрюваному приміщенні. Виконувати вказівки на етикетці та звертатись за додатковою інформацією до Паспорту безпеки речовини.

Отримати якісну професійну консультацію, необхідну для вибору типу та бренду потрібного Вам 2к універсального наповнювача Ви зможете зателефонувавши нашим фахівцям і там же оформити заявку на доставку вибраного товару. Наші спеціалісти завжди раді Вам допомогти зробити  вірний вибір.

* Надані ціни з ПДВ