Зниженого (середнього) тиску

Сортувати за:

Краскопульт - це як особистий інструмент для професійного маляра, який підбирає його під себе і свої потреби. Зовні, недосвідчений новачок навряд чи зможе відрізнити краскопульт для лакофарбових покриттів від фарбопульта для водоемульсіонкі, наприклад, так як в більшості фарбувальні пістолети (як ще називають фарбопульти) відрізняються внутрішніми каналами і комплектаціями насадок.

Принцип роботи фарбопульта грунтується на стислому повітрі, під тиском якого відбувається розпорошення фарби маленькими частинками. І чим сильніше тиск стисненого повітря, тим більше хмара розпилення фарби. Саме тому фарбопульти зниженого тиску з підвищеним обсягом повітря (HVLP (High Volume Low Pressure)) є більш економічними, так як при розпилюванні велика частина фарби потрапляє на поверхню, а не розлітається хмарою навколо. Так само, з тієї ж причини, дані фарбопульти вважаються більш екологічними, так як менше забруднюють навколишнє середовище, і ще є більш безпечними в застосуванні для малярів.

До мінусів роботи з такими пістолетами відноситься те, що виходячи з того ж низького тиску, їх доводиться тримати дуже близько до поверхні, що ускладнює роботу в важкодоступних місцях і недосвідченим малярам, ​​тому що найменша затримка на одному місці може обернутися підтіканням фарби. Так само для роботи з краскопультами зниженого тиску потрібне використання більш потужних компресорів, так як вони споживають більше повітря.

На нашому сайті ви зможете вибрати підходящий саме під ваші потреби краскопульт таких відомих брендів як SATA і BLITZ, і отримати консультацію про роботу з ними від наших фахівців.

* Надані ціни з ПДВ