Mеталеве покриття

Сортувати за:

Схильність будь-яких металоконструкцій корозії в умовах їх експлуатації викликає необхідність в їх захисту. А найдоступнішим і простим способом захисту металевих поверхонь від впливів зовнішнього середовища є застосування спеціальних грунтів, шпаклівок, і емалей для фарбування металу. Своєчасна фарбування металоконструкцій продовжує термін їх експлуатацій на багато років. Якщо металоконструкції вже були в експлуатації, то перед фарбуванням необхідно провести антикорозійні роботи, так би мовити підготувати поверхню для фарбування. Існує багато способів боротьби з корозією. Можна використовувати хімічний, прибирає іржу завдяки ортофосфорної кислоти, яка входить до її складу, або абразивний метод:
• Механічний, коли пошкоджену ділянку зачищають вручну, щітками, шліфувальними машинками (по типу Rupes).
• Піскоструминний, полягає в тому, що б під тиском, за допомогою абразиву видалити корозію.
• Гідроструменевого метод схожий на піскоструминний, тільки абразив подається під тиском разом з водою.

Для чутливих металів хімічний метод кращий варіант. Абразивні методи застосовуються при сильному ураженні поверхні іржею, але можуть зруйнувати ваші тонкі металеві елементи, тому є придатними методами для важких металів за типом кованого заліза.
Після проведення антикорозійних робіт в залежності від типу самої конструкції і характеристик експлуатації потрібно правильно підібрати матеріали для фарбування і спосіб їх нанесення. Необхідно наносити хоча б один шар грунту і один шар фарби. Звичайно ж, збільшення кількості шарів фарбування продовжує життя металоконструкції. Також в деяких випадках потрібно використовувати шпаклівку для металу, якщо потрібно вирівняти поверхню від сильних пошкоджень. Захисні фарбувальні суміші наносять обладнанням з безповітряним або пневматичним розпиленням, забарвленням в електростатичному полі і ручної забарвленням кистями в залежності від обсягу робіт і умов виробництва.
При виборі матеріалів не варто вибирати найдешевші фарби, особливо для промислових об'єктів, адже якщо вже проводити антикорозійні роботи, то краще вибрати хороший фарбувальний матеріал і забути про корозії на 10 років.

NCS каталог кольорів

8381.67 грн.

RAL каталог кольорів

2065.83 грн.
Roberlo glaistas MULTIEXTENDER 1.5 l

ROBERLO Шпаклівка MULTIEXTENDER

796.67 грн.
Roberlo glaistas FUTURA PLUS  1 l

ROBERLO Шпаклівка FUTURA PLUS

1029.17 грн.

ROBERLO Фарба COLOR FLUO 2К 1 л

3250.00 грн.
Roberlo glaistas ALUMINIO 1.6 kg

ROBERLO Шпаклівка ALUMINIO

1029.17 грн.
Roberlo glaistas SN-96  1.3 kg

ROBERLO Шпаклівка SN-96

2156.67 грн.

KROY Паста для рук

205.00 грн.
Шпатлівка KROY 5054 UNI

KROY Шпаклівка UNI 5054

TORO Грунт 4003 4:1

TORO Лак 8002

NORDFLEX Універсальна шпаклівка F0901

789.17 грн.

* Надані ціни з ПДВ