Mеталеве покриття

Сортувати за:

Схильність будь-яких металоконструкцій корозії в умовах їх експлуатації викликає необхідність в їх захисту. А найдоступнішим і простим способом захисту металевих поверхонь від впливів зовнішнього середовища є застосування спеціальних грунтів, шпаклівок, і емалей для фарбування металу. Своєчасна фарбування металоконструкцій продовжує термін їх експлуатацій на багато років. Якщо металоконструкції вже були в експлуатації, то перед фарбуванням необхідно провести антикорозійні роботи, так би мовити підготувати поверхню для фарбування. Існує багато способів боротьби з корозією. Можна використовувати хімічний, прибирає іржу завдяки ортофосфорної кислоти, яка входить до її складу, або абразивний метод:
• Механічний, коли пошкоджену ділянку зачищають вручну, щітками, шліфувальними машинками (по типу Rupes).
• Піскоструминний, полягає в тому, що б під тиском, за допомогою абразиву видалити корозію.
• Гідроструменевого метод схожий на піскоструминний, тільки абразив подається під тиском разом з водою.

Для чутливих металів хімічний метод кращий варіант. Абразивні методи застосовуються при сильному ураженні поверхні іржею, але можуть зруйнувати ваші тонкі металеві елементи, тому є придатними методами для важких металів за типом кованого заліза.
Після проведення антикорозійних робіт в залежності від типу самої конструкції і характеристик експлуатації потрібно правильно підібрати матеріали для фарбування і спосіб їх нанесення. Необхідно наносити хоча б один шар грунту і один шар фарби. Звичайно ж, збільшення кількості шарів фарбування продовжує життя металоконструкції. Також в деяких випадках потрібно використовувати шпаклівку для металу, якщо потрібно вирівняти поверхню від сильних пошкоджень. Захисні фарбувальні суміші наносять обладнанням з безповітряним або пневматичним розпиленням, забарвленням в електростатичному полі і ручної забарвленням кистями в залежності від обсягу робіт і умов виробництва.
При виборі матеріалів не варто вибирати найдешевші фарби, особливо для промислових об'єктів, адже якщо вже проводити антикорозійні роботи, то краще вибрати хороший фарбувальний матеріал і забути про корозії на 10 років.

NCS каталог кольорів

6391.00 грн.

RAL каталог кольорів

1055.00 грн.
Roberlo glaistas SN-96  1.3 kg

ROBERLO шпаклівка SN-96

1063.00 грн.
Roberlo glaistas MULTIEXTENDER 1.5 l

ROBERLO MULTIEXTENDER шпаклівка

554.00 грн.
Roberlo glaistas FUTURA PLUS  1 l

ROBERLO FUTURA PLUS шпаклівка 1Л

796.00 грн.
Roberlo glaistas ALUMINIO 1.6 kg

ROBERLO ALUMINIO шпаклівка

462.00 грн.

KROY паста для рук

172.00 грн.

NORDFLEX F0901 універсальна шпаклівка

539.00 грн.

NORDFLEX EP-P 0101 2K епоксидний грунт

7654.00 грн.

* Надані ціни з ПДВ