Готові фарби (ReadyMix)

Сортувати за:

Готова фарба для автомобілів, забезпечить все, щоб створити поверхную високої якості. Спеціальна формула фарби розроблена таким чином, що вже не потребує змішування.

Якість кожного товару  відповідає європейським стандартам.

На нашому сайті представлені акрилові, базові та алкідні  автокраски від провідних виробників, серед яких можете обрати необхідну саме Вам.

Так, це може бути базова готова фарба TORO 1K readymix 5100, яка має гарне покриття кольору. Чи Просто базова TORO 1К базова фарба readymix 5100. Забезпечать надійне покриття в верхньому діапазоні продуктивності 1K одноступеневої фарби. Або, готова фарба Roberlo.

Сьогодні Roberlo є компанією, яка займає провідні позиції серед європейських виробників хімічних продуктів для ремонту автокузовів всіх типів автомобілів, виробляючи тільки високоякісні матеріали.

Однокомпонентна емаль Roberlo Aluminio ruedas (RAL-9006) призначена для  покриття колісних дисків. Це нітросинтетична емаль з «сатиновим» видом поверхні, що швидко сохне. Має чудову адгезію до ґрунтів-наповнювачів, однокомпонентних грунтів та попередньо очищеної, зашліфованої старої фарби. Спеціально була розроблена для фарбування сталевих колісних дисків і декоративних колісних ковпаків. Однак, її можна використовувати при фарбуванні різних деталей.

Також, у нас Ви можете знайти інші необхідні матеріали для проведення фарбувальних робіт.

Рекомендуємо не забувати про використання засобів захисту при виконанні  фарбувальних робіт.

Отримати якісну професійну консультацію, необхідну для вибору типу та бренду потрібної Вам фарби ви зможете зателефонувавши нашим фахівцям і там же оформити заявку на доставку вибраного товару. Наші спеціалісти завжди раді Вам допомогти зробити  вірний вибір.

* Надані ціни з ПДВ