Шліфувальні матеріали

Сортувати за:

До шліфувальним матеріалів відносяться абразивні матеріали на гнучкій основі, такий як папір, плівка, тканина і неткане волокно, а так само шліфувальні круги різного ступеня жорсткості на жорсткій основі. Абразивні матеріали на гнучкій основі можна використовувати як при ручному, так і при машинній обробці будь-яких типів поверхонь. Так само вони легко застосовоються як при стартовій, так і при фінішній обробці, що відповідно говорить про їх супер економічну вигоду.
До абразивним шліфувальним матеріалів відносяться різні абразивні стрічки, з різною зернистістю абразивів, а так же кола або губки, які так само мають різну ступінь жорсткості і зернистості. Саме за ступенем зернистості вибирається абразив для певних типів робіт на різних стадіях шліфування. Так матеріали з більш грубими і великими абразивами призначені для грубих робіт, наприклад таких, як шліфування рубців зварювання або стиків матеріалів на покритті, а з більш дрібними абразивами - для кінцевої обробки та загладжування слідів від крупнозернистих абразивних матеріалів.
Широкий вибір шліфувальних абразивних матеріалів надано вашій увазі на нашому сайті svydis.com.ua. Ви можете вибрати і придбати в нашому інтернет-магазині потрібні вам матеріали, а якщо не зможете вибрати самі, наші консультанти із задоволенням вам в цьому допоможуть.

* Надані ціни з ПДВ