Фарбувальне обладнання

Сортувати за:

Для якісного проведення процесу фарбування використовується фарбувальна камера. Це спеціалізований бокс або цілий комплекс, обладнаний вентиляційно-сушильної системою, для ізоляції зони проведення фарбувальних робіт у відфільтрованої середовищі.

Фарбувальні камери діляться на типи за цільовим направленням їх використання. це:

• Промислові камери, які можуть являти собою цілу зону і використовуються для фарбування великогабаритної техніки та вантажних транспортних засобів.

• Комерційні камери, які обладнані вбудованою сушкою і використовуються при фарбуванні легкових автомобілів і деталей середніх розмірів. Такі камери бувають як стаціонарні, так і мобільні, що зручно для використання на орендованих територіях.

• Автоматична камера. Це невелика камера, без наявності режиму сушки, зате повністю автоматизована і піддається програмуванню для виконання однотипних робіт.

Так само, фарбувальні камери розрізняються за типом фільтрації. Камери обладнані вентиляторами, витяжками і змінними фільтрами - це камери сухої фільтрації повітря. Але бувають і камери обладнані водяною завісою, яка не вимагає заміни.

При виборі фарбувальної камери краще виходити безпосередньо їз ваших потреб, а наші фахівці допоможуть вам зробити правильний вибір і замовити необхідне для вас обладнання. На нашому сайті ви можете розглянути запропоновані приклади камер, які ми доставимо і встановимо під замовлення наших клієнтів.

* Надані ціни з ПДВ