Системи для видалення пилу

Сортувати за:

Важливим обладнанням в цехах підготовки для фарбування є системи пиловидалення. Адже після проведення підготовчих робіт всі відпрацьовані частки нанесених покриттів і результатів шліфування поверхонь ні в якому разі не повинні перешкоджати якісному нанесенню лакофарбових матеріалів.

У великих приміщеннях, при роботі в промислових масштабах бажано використовувати турбінні системи пиловидалення.Залежно від потужності, дані системи дозволяють використовувати їх при роботі від 2 до 10 інструментів одночасно.

Також в малярних цехах часто використовуються промислові пилососи. Залежно від виду і обсягів виконуваних робіт, модельний ряд представлених апаратів підрозділяється на:

• Портативний пилосос (який використовується для сухого прибирання невеликих приміщень і підходить для прибирання автомобіля)

• Професійний пилосос для сухого прибирання.

• Миючий професійний пилосос.

 У модельному ряду компанії RUPES, серед професійних пилососів представлені апарати, що відрізняються одинарним або подвійним приводом. Пилососи з подвійним приводом дозволяють використовувати їх з двома шліфувальними машинками одночасно. А миючі пилососи даного бренду дозволяють не тільки усувати сухі забруднення, але і проводити вологе прибирання.

Прийнятні для вас засоби пиловидалення ви можете вибрати на нашому сайті, або проконсультуватися з нашими фахівцями, зателефонувавши за нашими телефонами, і вони із задоволенням допоможуть вам підібрати потрібну техніку і замовити її. А обраний товар в наявності ви можете купити оформивши заявку в нашому інтернет-магазині.

* Надані ціни з ПДВ