Обладнання для фарбування

Сортувати за:

Для того щоб заощадити час та кошти необхідно правильно підбирати обладнання для фарбування автомобілів.

У цьому вам допоможуть фарбувально-сушильні камери, станції підготовки  авто до фарбування, мобільна робоча станція для видалення пилу, камери для ручної піскоструйки та піскоструминні апарати з роликовим транспортером.

У професійних сервісах використовують для фарбування і сушіння автомобіля – фарбувально-сушильні камери. Такі камери складаються з власне камери для фарбування; системи припливної вентиляції з фільтрами; насоса та системи витяжної вентиляції. У конструкції всіх фарбувально-сушильних камер передбачено правильну циркуляцію повітряних потоків.

Так, це можуть бути фарбувально-сушильні камера фірми Blowtherm «WORLD». Blowtherm виробляє не тільки фарбувальні камери, але і різні станції підготовки до фарбування.

Для професійної роботи малярних майстерень недостатньо мати лише фарбувальну камеру. Також, для роботи знадобиться станція підготовки авто до фарбування.

Так, станції підготовки до фарбування можуть бути з мокрою, в якій використовують подачу води для видалення пилу із поверхонь. Сухі станції підготовки до фарбування, які забезпечують високу продуктивність, а при правильній комплектації, можуть розвантажити і саму фарбувальну камеру. Так, наприклад, на нашому сайті можна придбати станцію підготовки до фарбування Blowtherm «ER 3500».

Мобільна робоча станція для видалення пилу RUPES KR2A з автоматичним очищенням фільтра, надзвичайно компактна, проста в установці та легко переміщається в робочій зоні. Мобільна робоча станція для видалення пилу створена для очищення від пилу одразу двох робочих місць операторів. Також, до пристрою можна підключати два електричні або пневматичні інструменти з гнучкими впускними шлангами RUPES. А сам корпус станції можна використовувати для розміщення на ньому  інструментів та корисних аксесуарів. В середині станції встановлено фільтр PTFE для очищення від дрібнодисперсного пилу.

Піскоструминні камери дозволяють ефективно і з максимальним ступенем безпеки за допомогою абразивного матеріалу очищати авто поверхні від забруднень, видаляти сліди корозії і старі лакофарбові покриття.

В таких камерах можна виконувати піскоструминну обробку виробів практично будь-якого розміру і конфігурації. На нашому сайті ви можете обрати потрібну вам камеру.

Наші спеціалісти завжди раді Вам допомогти зробити  свій вибір.

* Надані ціни з ПДВ