Фарбування пластику та деревини

Сортувати за:

Пластик, на відміну від металу і дерева абсолютно не реагує на вологу, тому захисту від неї не потребує. Але фарбування пластику все ж застосовують переважно для додання естетичного вигляду, певного кольору, блиску, так як пластмаса сама по собі не має яскраво вираженого забарвлення. Після цього маскуються дрібні дефекти, деталь набуває оновлений вигляд, поверхня стає більш стійкою до ультрафіолету.

Завдяки сучасним методикам і технологіям забарвлення пластикових поверхонь не займає багато часу, але все ж залишається трудомістким і енерговитратним процесом, який вимагає певних знань і навичок. Слід також нагадати, що не кожен вид пластику піддається фарбуванню. Припустимо вироби з полістиролу (PS), полікарбонату (PC), поліетилену (PE), поліпропілену (PP) не фарбується, якщо ви захочете їх пофарбувати, то в підсумку фарба просто не візьметься. Вироби з АБС-пластика (ABS) і ПВХ (PVC) -окрашіваются тільки з попередніми ґрунтуванням.

Пластик, що використовується в автомобільній промисловості, весь піддається фарбуванню, але і його можна умовно розділити на той, який потребує грунтування і той, що не потребує.

При виробництві пластмаси, ставиться маркування певного виду під трикутником (відповідно PS, PC, PE, PP, ABS, PVC). Після того як ви визначили вид пластику можна приступати до вибору ЛФМ.

Хоча пластик вважається більш поширеним, але все одно ми нікуди не підемо від виробів з натуральних матеріалів таких як: дерево. Для того щоб захистити його від корозії і впливу небажаних чинників зовнішнього середовища, використовують фарбування. Тому для вибору правильного складу для деревини, потрібно для початку визначитися яким чином і в яких умовах буде використовуватися дерев'яний виріб. Для фарбування дерев'яних виробів обов'язково береться до уваги: ​​цілі які переслідуються фарбуванням, а саме захист, декорування, дизайн, естетика; порода дерева і його внутрішня структура. Існує багато варіантів покриття деревини, також ринок ЛФМ пропонує досить велику кількість товарів для обробки дерева. У виборі необхідного вам ЛФМ допоможуть наші фахівці.

NCS каталог кольорів

8381.67 грн.

RAL каталог кольорів

2065.83 грн.

ROBERLO Фарба Negro Mate

909.17 грн.

ROBERLO Шпаклівка Racer 1

830.83 грн.

ROBERLO Шпаклівка Eurocream 15, 1л

574.17 грн.

KROY Шпаклівка 5056 Alu 1 кг

KROY Паста для рук

205.00 грн.

NORDFLEX Каталог кольорів - кейс

78030.00 грн.

Votteler 38080 Puridur затверджувач

* Надані ціни з ПДВ