Пневматичні Mist-less помпи

Сортувати за:

Пневматичні Mist-less (безтуманні) помпи "ідеальне" обладнання, що не створює туману при фарбуванні поверхонь.

Mist-less (безтуманна)  технологія фарбування поєднує в собі переваги безповітряної технології з технологіями низького тиску, з метою поліпшення розпилення.

Поєднання фарбування під високим тиском з подачею повітря, робить його таким, що відбувається розпилення, що забезпечує прохід продукту під тиском не менше 60 бар. Максимальний тиск, за необхідності,  може досягати 180 бар.

Пневматичні Mist-less (безтуманні) помпи обладнані найсучаснішими патрубками, як ручними так і автоматичними, які працюють соплами Mist-less або самоочищуваними Mist-less (безтуманними)  форсунками.

Пістолет розпилювач Mist-less обладнаний обертовою фурнітурою, що робить його повністю автономним.

Повний асортимент аксесуарів для пневматичної Mist-less (безтуманні) помпи, комплекти та професійні запасні частини гарантують максимальну продуктивність використовуваного обладнання, а також забезпечують її правильну роботу та безпека у використанні.

Пневматичні Mist-less (безтуманні) помпи можуть бути представлені різними конфігураціями: від закріплених на візку, настінному кронштейні або безпосередньо на контейнері, щоб забезпечити швидке обслуговування та практичне використання.

Широкий асортимент обладнання задовольнить найвибагливіших клієнтів.

Отримати якісну професійну консультацію, необхідну для вибору типу та бренду потрібного Вам обладнання ви зможете зателефонувавши нашим фахівцям і там же оформити заявку на доставку вибраного товару.

* Надані ціни з ПДВ