Фарбувальні камери

Сортувати за:

Для якісного проведення процесу фарбування використовується фарбувальна камера. Це спеціалізований бокс або цілий комплекс, обладнаний вентиляційно-сушильною системою, для ізоляції зони проведення фарбувальних робіт в відфільтрованому середовищі.

Фарбувальні камери діляться на типи за цільовим направленням їх використання. Це:

  • Промислові камери, які можуть представляти собою цілу зону і використовуються для фарбування великогабаритної техніки і вантажних транспортних засобів.
  • Комерційні камери, які обладнані вбудованою сушкою і використовуються при фарбуванні легкових автомобілів і деталей середніх розмірів. Такі камери бувають як стаціонарні, так і мобільні, що зручно для використання на орендованих територіях.
  • Автоматична камера. Це невелика камера, без наявності режиму сушки, зате повністю автоматизована і піддається програмуванню для виконання однотипних робіт.

Так само, фарбувальні камери розрізняються за типом фільтрації. Камери обладнані вентиляторами, витяжками і змінними фільтрами - це камери сухої фільтрації повітря. Але бувають і камери обладнані водяною завісою, яка не вимагає заміни.

При виборі фарбувальної камери краще виходити безпосередньо із ваших потреб, а наші фахівці допоможуть вам зробити правильний вибір і замовити необхідне вам обладнання. На нашому сайті ви можете розглянути запропоновані приклади камер, які ми доставимо і встановимо під замовлення наших клієнтів.

* Надані ціни з ПДВ