Роторні

Сортувати за:

Полірувальний інструмент буває декількох типів дії, які призначені для кілька різних типів робіт.

Так, наприклад, класичної полірувальною машинкою вважається роторна машинка, яка має обертовий рух, як постійну величину, з чітким радіусом обертання.

Даний тип машинок дуже ефективний при видаленні подряпин, саден, відколів, пилу або різних частинок, вкраплень і інших дефектів, які з часом використання можуть з'являтися на поверхні автомобілів або промислових покриттів. Так він ідеально підходить для абразивної поліровки кузовів і дефектів після фарбування, а так само для полірування вікон.

Роторні машинки компанії RUPES максимально полегшують роботу на будь-яких площинах, при будь-яких нахилах і полегшують доступ до поверхонь при самому незручному розташуванні. У більшості моделей розташування електронного регулятора дозволяє регулювати швидкісний режим і частоту обертань не відриваючись від процесу і рук від рукоятки машинки. Так само наявність м'якого старту істотно знижує ризики появи слідів полірування і забезпечує рівномірний розподіл поліролей на поверхні.

Різні види полірувальних машинок, таких відомих брендів як RUPES, а так само супутніх і витратних матеріалів, таких як поліролі, полірувальні круги різної жорсткості і матеріалу виготовлення, широко представлені на нашому сайті. Купити їх ви можете зателефонувавши нам або оформивши покупку в нашому інтернет-магазині.

* Надані ціни з ПДВ