Високого тиску

Сортувати за:

Пульверизатори будь-якої конструкції створюють з рідкого лакофарбового матеріалу аерозоль і наносять його на поверхню.

Пульверизатори високого тиску займають одне з повідних місць на ринку. Більшість пульверизаторів високого тиску прості в експлуатації. З його допомогою легко виконати будь-які роботи, пов'язані з покриттям автомобільних поверхонь лакофарбовими матеріалами.

В свою чергу, як і у кожного обладнання пульверизатори мають як «плюси», так і «мінуси». Головною особливістю пульверизаторів високого тиску є те, що вони забезпечують високий тиск лакофарбових матеріалів на виході. У таких пристроях досить незначне споживання повітря (100 л/хв.).

Також, такі пульверизатори гарантовано створюють  широкий кут розпилення фарби по робочій поверхні з високою швидкістю її нанесення. Зручно наносити в'язку фарбу.

Забезпечує мінімальні втрати фарби у вигляді туманоутворення при фарборозпилюванні ніж пульверизатори з низьким тиском.

На нашому сайті ви можете обрати пульверизатор BLITZ SG-990.

Пульверизатори високого тиску створені для нанесення спеціальних покриттів на поверхню: фарби, ґрунтовки. Вони сумісні з різними типами матеріалів, прості в застосуванні і довговічні. Саме завдяки своїм численним перевагам пульверизатори високого тиску користуються високою популярністю.

Обраний  товар ви можете купити оформивши заявку в нашому інтернет-магазині.

А в цьому вам зможуть допомогти наші спеціалісти, з якими можете проконсультуватися, зателефонувавши за нашими телефонами, і вони із задоволенням допоможуть вам підібрати прийнятний варіант техніки та замовити її.

BLITZ Пульверизатор SG-990 HP

* Надані ціни з ПДВ