Фарбувальні помпи, ємності тиску

Сортувати за:

Для більшої механізації процесу фарбування використовують і більш велике обладнання для фарбування. Наприклад, фарбувальні помпи. Вони можуть використовуватися, як для нанесення лакофарбових матеріалів, так і для рідкої шпаклівки, ґрунтів, бітумних розчинів, герметиків і антигравійного покриття.

Дане обладнання найчастіше використовується в промислових сферах для збільшення обсягу робіт і підвищення продуктивності. Так само при використанні спеціальних насадок дозволяє обробляти будь-які, навіть важко доступні поверхні, покращуючи при цьому якість нанесення матеріалу.

Фарбувальні помпи розрізняються за характеристиками використовуваних рідин і принципу дії - поршневого або мембранного. Поршневі апарати працюють без зовнішнього застосування повітря, шляхом поршневого викачування матеріалу з ємності в шланги високого тиску і потім вже безпосередньо у розпилювач. У мембранних же апаратах дія заснована на русі діафрагми і тиск в них регулюється виходячи з необхідної товщини нанесеного шару і густоти матеріалу.

Фарбувальні помпи так само обладнані змінними дюзами, що істотно розширює сферу їх застосування. А малогабаритні помпи використовуються для фарбувальних робіт при необхідності частої зміни кольору з використанням невеликих обсягів матеріалів.

Отримати якісну професійну консультацію, необхідну для вибору потрібного вам обладнання ви зможете зателефонувавши нашим фахівцям і там же оформити заявку на покупку даного обладнання.

* Надані ціни з ПДВ