Грунтівки

Сортувати за:

Оскільки пластик відрізняється від інших матеріалів великою щільністю поверхні, яка не має мікропор і тріщин, і великий гидрофобностью, тому фарби не будуть довго триматися. Вона буде дуже довго сохнути може стікати вниз, утворюючи патьоки і надалі відшаровуватися. Тому тут незамінним буде грунт для пластика, який володіє спеціальними властивостями. Пластик, що використовується в автомобільній промисловості, весь піддається фарбуванню, але і його можна умовно розділити на той, який потребує грунтування і той, що не потребує. Вироби з АБС-пластика (ABS) і ПВХ (PVC) -окрашіваются тільки з попередніми ґрунтуванням. Грунт для пластіка- це основа, яка добре скріплює полімери з фарбою, а також вирівнює поверхню, заповнюючи всі дрібні подряпини, тріщини, нерівності. Можливо він не настільки антикорозійний як грунт по металу, але у нього є одна особливість, він еластичний. Що в свою чергу захищає від відколів лакофарбового шару при вигинах і вібрації.
Він призначений для підготовки до фарбування еластичних виробів з різних видів пластмас, склопластику, термопластика. Наприклад, таких, як декоративні огорожі, пластикові меблі, пластикові труби, різні предмети декору, садовий інвентар, в автомобільному будові це бампери, корпуси дзеркал, спойлери, молдинги, приладові панелі (торпедо).
Деревина також є дуже затребуваним матеріалом в сфері будівництва та оздоблювальних робіт. Але у цього матеріалу теж є свої слабкі сторони. Так само як і будь-який інший матеріал він піддається корозії. Оскільки деревина, на відміну від пластику, дуже пористий матеріал, то вона відрізняється сильною поглинанням і тому боїться вологи, цвілі, грибка. Але вбирає вона не тільки воду, а й фарбу, через це декоративний шар матеріалу доводиться наносити поетапно в декілька шарів, що не дуже вигідно. Грунтовка дає можливість спростити процес обробки і зробити його більш економічним. Так само вона допомагає поліпшити природні властивості дерева, надати йому довговічності в експлуатації, захистити його від висихання, деформації, гниття і цвілі.

* Надані ціни з ПДВ