2К епоксидний наповнювач

Сортувати за:

В даному розділі надані грунти на епоксидній основі - це 2К ґрунти, які захищають метал від руйнування і від вологи. Вони складаються з щільної молекулярної структури, в зв'язку з чим є гігроскопічними. Ці грунти застосовуються під час ремонту автомобіля як захисне покриття для різного виду металів і сплавів. Після покриття поверхні епоксидним грунтом, можна наносити будь-які види емалей - гліфтальовиє, поліуретанові і інші сумісні лакофарбові матеріали.

Епоксидний грунт має свої мінуси, його не можна поєднувати з алкідно-акриловими, алкідно-уретановими, полівінілхлоридними або будь-якими іншими подібними покриттями, має значний час висихання.

Також мають свої плюси. Він є надійною основою для кріплення на нього всіх наступних шарів ЛФМ, оскільки володіє високою гігроскопічністю і стійкістю до механічних сколів.

Також він може застосовуватися самостійно при дрібних пошкодженнях (ризики, подряпини), але не зможе замаскувати вм'ятини, тому в таких випадках застосування шпаклівки необходімо.

Ми, як ексклюзивні дистриб'ютори, надаємо широку лінійку грунтів таких відомих світових брендів як: Spies Hecker, Roberlo, Toro , Kroy і т.д. Асортимент продукції на сайті постійно оновлюється. Всі технічні характеристики, властивості, докладний опис і рекомендації щодо застосування ґрунтів ви знайдете на нашому сайті. Але якщо все ж виникнуть складносщі з вибором, наші фахівці допоможуть підібрати та купити грунт по металу саме той, який вам необхідний. Так само на сайті діє постійна система знижок.

* Надані ціни з ПДВ