Полірувальний інструмент

Сортувати за:

Полірування промислових і автомобільних поверхонь буває двох видів. це:
• Захисна поліровка, з нанесенням спеціальних захисних полиролей або воску, для подальшого захисту покриття від впливів зовнішніх чинників, таких як вода, пил або бруд.
• Відновлювальне полірування, з використанням абразивних матеріалів та паст, для видалення дрібних відколів або не глибокий подряпин, що б "освіжити" поверхню.
Виходячи з виду необхідних робіт, а так само рівня використання техніки, здійснюється і вибір безпосередньо самої полірувальної машинки. Будь то для особистого застосування і чи професійного використання варто враховувати, що широта використання в подальшому інструменту залежить від його можливості працювати з різними насадками. Так само важливими якостями полірувальних інструментів є їх вага (для комфортно використання при тривалому процесі), потужність, можливість регулювання частоти обертів (так як для кожного етапу робіт, що проводяться існує своя оптимальна рекомендована швидкість обертання) і наявність плавного пуску (для уникнення ривків в роботі) .
Полірувальні машинки за принципом обертання поділяються на ексцентрикові, роторні та планетарні. За типом харчування можуть бути пневматичні, електричні або акумуляторні.
Різні види полірувальних машинок, таких відомих брендів як RUPES, а так само супутніх і витратних матеріалів, таких як поліролі, полірувальні круги різної жорсткості і матеріалу виготовлення, широко представлені на нашому сайті. Купити їх ви можете зателефонувавши нам або оформивши покупку в нашому інтернет-магазині.

RUPES Вугільні щітки 47.105

122.00 грн.

RUPES вугільні щітки 47.290

122.00 грн.
RUPES poliruotojo žibintuvėlis

RUPES ліхтарик полірувальника

1667.00 грн.

RUPES Полірувальна машинка LHR 75

10302.00 грн.

RUPES Полировальная машинка LHR 12E/STN

11394.00 грн.

Полірувальна машинка LHR 21 ES

12606.00 грн.

* Надані ціни з ПДВ