Полірувальний інструмент

Сортувати за:

Полірування промислових і автомобільних поверхонь буває двох видів. це:
• Захисна поліровка, з нанесенням спеціальних захисних полиролей або воску, для подальшого захисту покриття від впливів зовнішніх чинників, таких як вода, пил або бруд.
• Відновлювальне полірування, з використанням абразивних матеріалів та паст, для видалення дрібних відколів або не глибокий подряпин, що б "освіжити" поверхню.
Виходячи з виду необхідних робіт, а так само рівня використання техніки, здійснюється і вибір безпосередньо самої полірувальної машинки. Будь то для особистого застосування і чи професійного використання варто враховувати, що широта використання в подальшому інструменту залежить від його можливості працювати з різними насадками. Так само важливими якостями полірувальних інструментів є їх вага (для комфортно використання при тривалому процесі), потужність, можливість регулювання частоти обертів (так як для кожного етапу робіт, що проводяться існує своя оптимальна рекомендована швидкість обертання) і наявність плавного пуску (для уникнення ривків в роботі) .
Полірувальні машинки за принципом обертання поділяються на ексцентрикові, роторні та планетарні. За типом харчування можуть бути пневматичні, електричні або акумуляторні.
Різні види полірувальних машинок, таких відомих брендів як RUPES, а так само супутніх і витратних матеріалів, таких як поліролі, полірувальні круги різної жорсткості і матеріалу виготовлення, широко представлені на нашому сайті. Купити їх ви можете зателефонувавши нам або оформивши покупку в нашому інтернет-магазині.

RUPES Вугільні щітки 47.105

170.00 грн.

RUPES вугільні щітки 47.290

170.00 грн.
RUPES poliruotojo žibintuvėlis

RUPES ліхтарик полірувальника

2326.00 грн.

Rupes LHR15 Mark III / STN

20467.00 грн.

LHR 15 MarkIII Rupes

18619.00 грн.

LHR 21 MarkIII Rupes

21137.00 грн.

LHR 21 MarkIII Rupes Полірувальна машинка

20051.00 грн.

Полірувальна машинка LHR 21 ES

16016.00 грн.

* Надані ціни з ПДВ