Полірувальний інструмент

Сортувати за:

Полірування промислових і автомобільних поверхонь буває двох видів. це:
• Захисна поліровка, з нанесенням спеціальних захисних полиролей або воску, для подальшого захисту покриття від впливів зовнішніх чинників, таких як вода, пил або бруд.
• Відновлювальне полірування, з використанням абразивних матеріалів та паст, для видалення дрібних відколів або не глибокий подряпин, що б "освіжити" поверхню.
Виходячи з виду необхідних робіт, а так само рівня використання техніки, здійснюється і вибір безпосередньо самої полірувальної машинки. Будь то для особистого застосування і чи професійного використання варто враховувати, що широта використання в подальшому інструменту залежить від його можливості працювати з різними насадками. Так само важливими якостями полірувальних інструментів є їх вага (для комфортно використання при тривалому процесі), потужність, можливість регулювання частоти обертів (так як для кожного етапу робіт, що проводяться існує своя оптимальна рекомендована швидкість обертання) і наявність плавного пуску (для уникнення ривків в роботі) .
Полірувальні машинки за принципом обертання поділяються на ексцентрикові, роторні та планетарні. За типом харчування можуть бути пневматичні, електричні або акумуляторні.
Різні види полірувальних машинок, таких відомих брендів як RUPES, а так само супутніх і витратних матеріалів, таких як поліролі, полірувальні круги різної жорсткості і матеріалу виготовлення, широко представлені на нашому сайті. Купити їх ви можете зателефонувавши нам або оформивши покупку в нашому інтернет-магазині.

RUPES Вугільні щітки 47.105

239.17 грн.

RUPES Вугільні щітки 47.290

239.17 грн.
RUPES poliruotojo žibintuvėlis

RUPES Ліхтарик полірувальника

3519.17 грн.

RUPES Полірувальна машинка LHR 75 E/BAS

23460.00 грн.

RUPES Полірувальна машинка LHR 15 ES/STD

20795.83 грн.

RUPES Полірувальна машинка LHR 12E/BAS

24444.17 грн.

BLITZ Полірувальна машинка BEP 32 B

2396.67 грн.

BLITZ Полірувальна машинка BEP 31 B

2204.17 грн.

* Надані ціни з ПДВ