Шліфувальний інструмент

Сортувати за:

Шліфувальні машинки використовують для шліфування поверхонь під час підготовчих робіт перед фарбуванням. Для того, що б вибрати шліфувальну машинку хорошої якості, необхідно розбиратися в її характеристиках. За принципом роботи шліфувальний інструмент може бути як електричним, так і пневматичним - використовують для роботи стиснене повітря. За типом обертання підошви шліфувальні машинки поділяються на: планетарні, орбітальні, обертово-орбітальні. Наприклад, планетарні машинки з відбором пилу використовують для швидкого видалення матеріалу і грубої шліфовки. А обертово-орбітальні системи, мають ергономічний дизайн, що дозволяє працювати навіть однією рукою, полегшують навантаження на оператора під час використання. Для невеликих поверхонь або точкових робіт, використовують шліфувальні машинки з малим діаметром підошви.

Провідним брендом у лінійці шліфувальних інструментів є Rupes, який вже понад 65 років задає темп розвитку в області шліфувальних інструментів. У лінійці компанії широко представлений вибір як електричних, так і пневматичних інструментів. А серія SKORPIO безумовно втілює в собі весь багаторічний досвід компанії, в реалізації ексклюзивів з ходом ексцентрика з системами пиловидалення.

Шліфувальна техніка Rupes доступна до використання як професіоналами своєї справи, так і новачками. Технологи Свідіс Україна проводять детальну презентацію по використанню інструменту з навчанням ваших фахівців.

Інструменти та аксесуари компанії Rupes, як і продукти інших брендів в області шліфування, ви можете купити за телефонами у наших менеджерів або зробивши покупку онлайн в інтернет-магазині svydis.com.ua з безкоштовною доставкою по всій в Україні.

RUPES Вугільні щітки 47.290

234.17 грн.

RUPES Шліфувальна машинка RX253A SKORPIO E

28480.83 грн.

Регулятор LHR 21ES, 400.380/C

4283.33 грн.

Регулятор ER155TE, 400.309

* Надані ціни з ПДВ